;
wtorek, 26 październik 2010 00:00

NLS Syriusz

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

NLS czyli neuro-linguistic seduction, a po polsku neurolingwistyczne uwodzenie. Postaram się przybliżyć wam tematykę uwodzenia kobiet i dziewczyn przez facetów. NLS czyli instrukcja obsługi kobiety.
Najpierw zapytam Was na co lecą panienki? Kasa? Modne, drogie ubrania? Super samochód? Wygląd? Super elokwencję? Na to coś w sobie co ma facet? Tak kobiety zostały zaprogramowane przez społeczeństwo, są to poniekąd ich kryteria. Kryterium głównym jest również, że to facet powinien się starać o kobietę i jej dogadzać. Tak, to prawda, lecą na to wszystko, jednak my zajmiemy się zupełnie czymś innym. To jest takie coś co pozwala nam nie mieć kasy i wyglądu.
Nie możemy być również takim kimś, kto się o nie stara w ich mniemaniu czyli:

nie prosimy o nic, o żaden numer telefonu, nie kupujemy jej prezentów, nie wysłuchujemy ich narzekań i żalów, nie umawiamy się na randki i nie staramy się imponować.
Jesteś najlepszą osobą którą może wybrać kobieta, a jeżeli ona nie spełnia Twoich oczekiwań to ją spław.
Z punktu widzenia NLS to kobiety powinny nas pożądać, prawda, że tak jest o wiele lepiej? Na samym początku musimy zmienić pogląd na siebie, na to że ja jestem tym kogo one pragną. Jeżeli tego nie dostrzegają i nasze sztuczki nie wyjdą, to tylko ich strata, a my jesteśmy bogatsi w doświadczenia. My im fundujemy to czego tak naprawdę chcą. Może po prostu sobie tego nie uświadomiły jeszcze.
Najpierw prześledźmy lekko psychologię kobiet. Gdy kobieta poznaje nowego faceta stara się go zaszufladkować. Stara mu się zawiesić karteczkę kim on dla niej jest. Przede wszystkim żadna kobieta nie szanuje faceta który jej w tyłek włazi i pod niebiosa wychwala.
Oto jakich plakietek się musimy wystrzegać: przyjaciel (przyjaciół się nie bzyka), adorator (przecież adoratorów jest pełno, my jesteśmy niepowtarzalni), terapeuta (nie jesteśmy od wysłuchiwania jej żalów), bankomat (a niech płaci za siebie, a co, równouprawnienie jest), błazen (taki ktoś który ciągle stara się ją rozśmieszyć).
My sobie sami przyklejamy plakietkę z napisem zdobywca i szarżą wzbudzamy tyle emocji ile nikt inny nie potrafi wzbudzić. Jesteśmy szczególni, niesamowici, mamy w sobie to coś. Mamy stanowić dla kobiety wyzwanie, ona ma przeżyć coś niepowtarzalnego. Nikt nie lubi łatwych zdobyczy, prawda? Dlatego wymienione wizytówki z napisem przyjaciel, adorator, terapeuta, bankomat i błazen są nam zbyteczne. Zostawmy to innym nieuświadomionym.
Jak należy podchodzić do nauki NLS oraz NLP? Są techniki i metody których się uczymy w teorii, następnie uczymy się ich stosować z głowy w praktyce. Robimy z tego kombinacje i takie kombinacje staramy się zapamiętać. Następnie takie kombinacje możemy w dowolnej chwili odtworzyć i wywołać w kobiecie określone emocje.
Etapy:
1. Nauka- teoretyczne podstawy, mamy narzędzia
2. Praktyka- czyli czas zanim będziemy odruchowo używać naszych narzędzi i będziemy naturalni w tym co robimy, szału to nie robi i wychodzi jako tako
3. Doskonalenie technik, a następnie ich łączenie.
4. Umiejętność dostosowywania technik i kombinacji zależnie od sytuacji i naturalność


Ogólnie ludzie mają pewne zahamowania przed kontaktem z drugim człowiekiem. Tym bardziej kobiety w relacji damsko- męskiej.

Kobiece bariery poznania mężczyzny które należy przełamać:
1. Kontakt
2. Przestrzeń prywatna
3. Dotyk fizyczny
4. Pocałunek
5. Pieszczoty
6. Penetracja

Podrywanie jest swoistą strategią, która musi zawierać pewne elementy.

Teraz powinniśmy zrozumieć jak przebiega pono. A składa się z 4 etapów:
1. Inicjowanie kontaktu
2. Podtrzymanie uwagi i dostarczenie powodów do dalszej rozmowy
3. Wywołanie fascynacji i budzenie stanów emocjonalnych
4. Domknięcie (sex, pocałunek )


Jakie są objawy, że ona chce się całować?
-przede wszystkim jeżeli zaczyna przerzucać wzrok z Twojego jednego oka na drugie na przemian to ją śmiało całuj
-rumieniec na twarzy, dekolcie czy szyi
-wysunięta lekko dolna warga i może przegryzać ją zębami

Analogicznie omówmy etapy uwodzenia.
Więc zacznijmy od inicjowania kontaktu. Zacznę od przykładów (oczywiście robimy wszystko z szerokim uśmiechem na ustach to nasza najlepsza broń):
Dajmy na to w jakimś sklepie z ciuchami:
„Hej, cześć możesz mi pomóc? Mój przyjaciel ma niedługo urodziny i potrzebuję rady osoby o dobrym guście i smaku. Czy masz chwilkę czasu? (wstępnie się ona zgadza) A przy okazji mam na imię Paweł (jestem w takim wieku, a nie innym więc wyciągam rękę i całuję w policzek rozkurwiając poniekąd 4 pierwsze bariery za jednym zamachem).
„ Cześć, Mmm musiałem podejść do ciebie i ci to powiedzieć. Naprawdę fantastycznie wyglądasz w tej bluzce,” „dzięki” „a tak przy okazji, mam na imię Paweł”.
Jeżeli nosimy na ręku chustę to możemy zaczepić i poprosić by zawiązała ją bo się rozwiązała.

Inicjowanie kontaktu jest po prostu zaczepką, by zwrócić na siebie uwagę dziewczyny czy kobiety która by normalnie się nie zainteresowała nami. Takie otwarcie trwa maksymalnie minutę. Jeżeli jest bardzo nieszczególnie zainteresowana rozmową to lepiej dać spokój i wyjść z twarzą. Mamy furtkę otwartą by działać z nią kiedy indziej. Innym wyjściem jest zrobienie czegoś co ją rozbawi lub zaintryguje.
Następnym etapem jest podtrzymanie uwagi i dostarczenie powodów do kontynuacji rozmowy i znajomości. Tutaj wielu osobom trafia się pustka we łbie i nie wiedzą co robić i o czym mówić.
Najlepszym wyjściem jest ją czymś zainteresować, jakąś naszą zdolnością, opowiedzieć kawał albo jakoś rozmawiać o niej samej. Kobiety lubią mówić o 2 rzeczach. O seksie i o nich samych. Pierwszy temat odpada by na dzień dobry rozmawiać o bzykaniu. Ale można zadawać różne pytania. Ona zajmuje się tym, tamtym, robi to, studiuje tamto. Można wykorzystać odpowiedzi do rozmowy na interesujący temat. Ten etap trwa z 15 minut. Warto skomplementować ją samą: ‘fantastycznie wyglądasz w tych butach’. Można również obgadywać przechodniów. Wymiana opinii dobrym łącznikiem ludzi.
Ciekawym zagraniem jest wróżenie z dłoni albo jeszcze lepiej z oczu. Wystarczy powiedzieć coś w stylu, że koleżanka Was nauczyła i że to się naprawdę sprawdza. Każda kobieta będzie chciała by jej powróżyć. Jedyne czego Wam potrzeba to przysiąść nad jakimś artykułem o tej tematyce i w 5 minut opanować wróżbiarstwo. Przykucie uwagi i wzbudzenie zainteresowania gwarantowane.
Następnym elementem jest wywoływanie emocji. Oczywiście pozytywnych emocji. Istnieją dwa zasadnicze sposoby wywoływania w kobiecie odpowiednich stanów emocjonalnych. Pierwszy z nich to sugestywne opisywanie. Drugi sposób to umiejętne zadawanie pytań. Najlepiej połączyć jedno z drugim. Może to wyglądać tak (urwane z rozmowy):
‘Długo się szykujesz jak gdzieś wychodzisz? Ja tam lubię jak dziewczyna ma tylko lekki makijaż. Ciekawi mnie jak ja bym wyglądał w makijażu. Jak sądzisz czy dałbym rade samemu się umalować?’
Prawdopodobnym jest, że trafisz na dziewczynę która maluje tylko oczy i lekko usta. Załóżmy że pomadką maluje usta i coś tam odrzeknie, że każdy może się nauczyć i to nie jest takie trudne.
‘Zastanawia mnie czy taka pomadka zostawia ślad jak kogoś całujesz. Lubisz się całować? Czytałem ostatnio artykuł o tym jak niezapomniane wrażenie zostawia pierwszy pocałunek. Czy pamiętasz, gdy pierwszy raz stwierdziłaś, że czujesz chęć, by pocałować mężczyznę? I może poczułaś nawet, jak ta chęć narasta w tobie coraz bardziej i bardziej, i zaczynasz sobie wyobrażać ten pierwszy elektryzujący moment, tuż zanim wargi się zetkną i oddasz się całkowicie wzbierającemu pożądaniu….’
Ważnym jest również by zrobić jej huśtawkę z emocji i odpowiednio kierować jej potok myśli. Wzbudzać na przemian zainteresowanie, radość, fascynację, podniecenie itd. Pamiętać należy że emocje są krótkotrwałe i nie utrzymują się długo, dlatego trzeba znaleźć odpowiedni moment i do dzieła. Dobrą taktyką jest dwa kroki na przód i jeden w tył. Interesować się nią by potem okazać brak zainteresowania i znów interesować się. Po to by czuła, że jesteś osobą która może w każdej chwili zniknąć i którą warto zatrzymać.
W pewnym momencie możesz bezpośrednio zapytać: ‘czy ty chcesz mnie pocałować?’ jak odpowie, że tak, no to całujesz, jak odpowie, że ‘może może’ to mówisz coś w stylu: ‘ no to się przekonajmy’. Jeżeli odpowie, że nie chce, to pięknym manewrem mówimy: ‘a wyglądałaś jakbyś chciała’. I staramy się robić następną okazję.
Na tej zasadzie wzbudza się pożądanie i podniecenie, poprzez takie cytowanie, czego, ktoś nie mówi czy czego to się nie wyczytało. Poprzez barwne opisy i opowieści. Jeżeli czegoś ona słucha to musi sobie to wyobrazić w głowie by wiedzieć o co chodzi i jak to wygląda. Kobiety mają bujną wyobraźnię.

Jest coś takiego jak język hipnotyczny, który ma mniej więcej taką składnię:

Wyrażenie wprowadzające + wyrażenie transowe + polecenie

Przykładowe wyrażenia wprowadzające
- czy kiedykolwiek…
- jak to jest, gdy…
- to ciekawe, że…
- czy to nie dziwne, że…
-jakby to było, gdybyś…

Przykładowe wyrażenia wprowadzające:
-czujesz, że się zakochujesz
-budzi się w tobie pożądanie
-całkowicie ufasz
-masz ochotę na…
-narasta w tobie chęć
-poddajesz się temu uczuciu
-oczekujesz czegoś więcej
-idziesz na całość

Przykładowe wyrażenia transowe:
-w pewnej chwili
-zdać sobie sprawę
-zrozumieć
-nagle
-nieoczekiwanie
-wyobrazić sobie
-pozwolić sobie

Wyrażenie wprowadzające + wyrażenie transowe + polecenie

‘Wiesz jak to jest, to co słyszysz i to co widzisz wydaje ci się wszystkim i uświadamiasz sobie, że czujesz się coraz bardziej zainteresowana.’
‘To ciekawe, gdy stoisz tam na górze i patrzysz w dół zdajesz sobie sprawę jakie to wspaniałe, czujesz się podniecona, czujesz, że to uczucie narasta i idziesz na całość ( w rozmowie o jakiś zjazdach na linach z budynków, zależy co kto robił)’
‘Jak to jest, kiedy spotykasz nowego człowieka odkrywasz, że czujesz się przy nim naprawdę dobrze, bezpiecznie i swobodnie. Miałaś tak kiedyś?’

Więc najlepiej jest o czymś żywo opowiadać przeżywając emocje jednocześnie programując polecenia, by ta osoba wiedziała lepiej podświadomie co ma odczuwać.
Jeżeli nie chcemy czegoś powiedzieć bojąc się o konsekwencje to możemy cytować:
Czytałem ostatnio naprawdę fajny artykuł o …
Widziałem w telewizji program o…
‘Czytałem ostatnio artykuł o tym jak dobrze jest poznawać nowych ludzi. Poznajesz takiego człowieka i nigdy nic nie wiadomo. Może jest on kimś na kogo właśnie czekasz lub szukasz. Co sądzisz o tym, jak uważasz?’

Liczy się pierwsze wrażenie. Jest to pryzmat przez który kobiety patrzą na Ciebie w dalszej znajomości. Bardzo ważnym elementem jest niebanalny wygląd potocznie zwane jest to błyskoteką. Jakiś zegarek, łańcuszek na nadgarstku albo kilka, pierścień, apaszka, okulary, ciekawa fryzura, koszulka z niezwykłym nadrukiem. Coś co przyciąga uwagę i wyróżnia nas z tłumu. To jest takie jakby umundurowanie.
IOD - Indicator Of Disinterest
IOD to wszelkie zachowanie, wypowiedź i mowa ciała wskazujące na brak zainteresowania
drugą osobą; przykład: ucinanie rozmowy, odwracanie głowy, ignorowanie, itp.. Ich pojawianie się jest
skutkiem braku zainteresowania.
Przykłady:
Kobieta odwraca głowę.
Nie utrzymuje kontaktu wzrokowego.
Odwraca się ciałem.
Zaczyna rozmowę z kimś innym.
Przeszkadza w niemiły sposób.
Próbuje obniżyć twoją wartość.
Odpowiada zdawkowo.

IOI - Indicator Of Interest
IOI to wszelkie zachowanie, wypowiedź i mowa ciała wskazujące na zainteresowanie drugą osobą, w szczególności seksualne.
Przykłady:
Kobieta wznawia rozmowę z Tobą.
Trzyma kontakt wzorkowy.
Kieruje swoje ciało w Twoim kierunku.
Zadaje pytania.
Wyraża werbalnie zainteresowanie.
Uśmiecha się.
Poprawia włosy.
Dotyka.
Uważnie słucha.
Pyta, czy masz dziewczynę.
Kontynuuje rozmowę.

Przede wszystkim uśmiech, a następnie:
1. Zawsze trzymaj ramiona nisko. (pewność siebie i pełnia szczęścia)
2. Nie podnoś rąk do góry.
3. Nie krzyżuj rak na brzuchu. (postawa zamknięta)
4. Trzymaj stopy nie szerzej niż szerokość własnej stopy.
5. Głowa zawsze uniesiona ponad linię horyzontu.
6. Chodź pewien własnej wartości.
7. Nie patrz długo na mijające kobiety.
8. Wchodź między idące pary.
9. Czuj się, jakbyś był na wybiegu modeli.
Knajpa lub klub:
1. Zawsze rób sobie dużo miejsca.
2. Stojąc opieraj jedną rękę na czymkolwiek.
3. Rozglądaj się jakbyś był latarnią morską.
4. Siadaj naprzeciwko "centrum wydarzeń".
5. Trzymaj zawsze ręce na stole tak, jakby był od dawna twój.
6. Dotykaj wszystkiego, co masz przed sobą.
7. Nie krzyżuj rąk na stole.
8. Nie kładź nóg "kolano na kolano”.
9. Bądź maksymalnie zarozumiały i zabawny.
10. Nie pozuj do zdjęć z rodziną.
11. Rób to na co masz ochotę.
12. Z każdej perspektywy pierdol otoczenie.

Dzięki takiej mowie ciała w oczach potencjalnych partnerek stajemy się samcem alfa.

Czytany 21253 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 maj 2017 20:22
Więcej w tej kategorii: Psychomanipulacja »

3 komentarzy

 • Link do komentarza VOLANTE YOLANDA piątek, 22 kwiecień 2016 21:10 napisane przez VOLANTE YOLANDA

  W POŁĄCZENIU Z CZAROWNICĄ SZATANA CAŁKIEM NIEZŁA KOMUNIKACJA WERBALNA I NIEWERBALNA BY WYSZŁA.

 • Link do komentarza Atritas Aeluri piątek, 06 grudzień 2013 14:31 napisane przez Atritas Aeluri

  Naprawdę ciekawe,na pewno nawet najdrobniejsza informacja się przyda...

 • Link do komentarza Atritas Aeluri piątek, 06 grudzień 2013 14:30 napisane przez Atritas Aeluri

  Naprawdę ciekawe,na pewno nawet najdrobniejsza informacja przyda się przyda...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.