Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 28 grudzień 2009 00:00

Pathworking

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Jesteś na starym, opuszczonym i zapomnianym cmentarzu, otacza cie tylko ciemność i smród stęchlizny oraz stare groby. Jest pełnia. Wchodzisz do dużej krypty na samym środku dość dużego cmentarzyska. Teraz smród czuć jeszcze bardziej.

 

Nagle twoją uwagę przyciąga wielki kamienny grób w centrum krypty. Czujesz jakby grób sam chciał żebyś go otworzył po tych wszystkic latach. Na pokrywie znajduje się wcześniej przez ciebie wybrane imię servitora. Podejdź i zsuń kamienną pokrywe. W grobie leży szkielet, wokół pełno prochu i robactwa. Krypta się zamknęła. Robactwo (gromadząca się martwa energia) zaczyna po części pokrywać szkielet z resztkami przegniłej skóry. Za grobem znajdziesz ołtarz a na nim kielich i sztylet.

KryptaPodetnij sobie nadgarstek tak by napełnić kielich krwią. Podejdź znowu do grobu i wlej krew do ust zwłok. Teraz zacznij uprawiać seks ze zwłokami jednocześnie pobudzając się seksualnie na planie fizycznym (Jeśli jest to dla ciebie zbyt odrażające, możesz zamiast stosunku, masturbować się nad zwłokami). Robactwo porusza się coraz szybciej. Produkujesz coraz więcej energii seksualnej. Podczas orgazmu cała wyprodukowana przez ciebie energia seksualna zostaje wystrzelona wraz z fluidami seksualnymi i wchłonięta przez zwłoki (Jeśli wybrałeś dla swojego servitora odpowiednik na planie fizycznym, miej go przy sobie przez całą operację. Po orgazmie natrzyj go swoimi fluidami seksualnymi). Zwłoki nagle ożywają i wstają. Są teraz na twoje rozkazy. Nadaj mu teraz imię jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej (Imię na pokrywie grobowej) oraz daj mu zadanie do wykonania bądź wytłumacz co i jak ma robić. Krypta na nowo się otwiera. Po zakończeniu opuść kryptę oraz cmentarz. Oczyść świątynie. Powinieneś go regularnie karmić, nasmarowywując go swymi fluidami seksualnymi.

Czytany 11540 razy Ostatnio zmieniany sobota, 30 czerwiec 2018 14:47
Administrator

Najnowsze od Administrator

Artykuły powiązane

3 komentarzy