Wydrukuj tę stronę
sobota, 11 styczeń 2014 23:10

Wzniesienie Kundalini na poziom astralny

Napisane przez Alberto Brandi, Loża Sothis, Fiat Nox 2
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Alberto Brandi, Loża Sothis, Fiat Nox 2


Ta praktyka może być przeprowadzana samodzielnie, lub w grupie z osobą prowadzącą
Zaleca się przeprowadzenie jej po Ceremonii Smoka, ale podobne rezultaty pojawiają się też po medytacji z mantrami.Odpraw Ceremonię Smoka jak możesz intensywnie, całkowicie jednocząc się z nurtem Dracońskim. Kiedy rytuał dobiegnie końca, usiądź w swojej ulubionej asanie. Poczuj energie przepływające przez ciebie. Poczuj jak ognista energia kundalini koncentruje się w dolnej części ciała i rozchodzi się po wszystkich jego częściach. Wznosi się równocześnie przyjmując formę ognistego węża złożonego z twojej własnej esencji.

Kiedy dotrze do klatki piersiowej, poczuj jak wężowi wyrastają skrzydła. Wyrastają z twoich pleców: wąż staje się Smokiem. Kiedy dotrze do czaszki, poczuj jak ognisty Smok, złożony z samej esencji twej wewnętrznej jaźni, wyłania się z czaszki i poprzez czakrę Sahasrara odłącza się od twego fizycznego ciała, które jest jedynie naczyniem wyższej świadomości.

Poczuj jak forma Smoka, którą jesteś, wznosi się z twojej świątyni ku górze. Powoli wzrasta z ziemi do gwiazd i porusza się w stronę gwiezdnej przestrzeni.
Poczuj jak twe ogniste skrzydła przenoszą cię przez odległe przestrzenie między gwiazdami, coraz dalej w głąb kosmicznej przestrzeni. Mijasz gwiazdy, planety, układy i galaktyki – głęboko w czarny krajobraz Wszechświata.
(niech to uczucie trwa przez moment)
Twa podróż przenosi cię do najdalszych krańców przestrzeni, poprzez czarną dziurę do Wszechświata B i mrocznych emanacji kosmicznych nurtu Dracońskiego, które poruszają się w stronę przeciwną stworzeniu...Czujesz jak wraz z tym strumieniem energii, który przechodzi ponad Czasem i Przestrzenią, ponad wszelkimi dualizmami i przeciwieństwami, jesteś mikrokosmicznym Smokiem niesionym na grzbiecie Wielkiego Czerwonego Smoka... energii ponad wszelkim zrozumieniem, która przenosi cię do samego początku stworzenia i nie-stworzenia... Nie ma tam Wszechświata, nie ma gwiazd, Bytu ani Niebytu... Tylko Pustka... Jedyne, co istnieje, to Smok.
Wczuj się w ten moment i przyjmij wszystko, co ze sobą przynosi
Powoli poczuj jak teraz podążasz tą samą drogą, lecz z powrotem... wynurzasz się z Pustki i ponownie stajesz się Jednością, przepływasz przez czarne dziury
Poruszasz się strumieniami lewych emanacji, które teraz przenoszą cię do twej normalnej świadomości, jednak wzbogaconej o nurty gwiezdne... Twa smocza forma ponownie mija galaktyki i planety przechodząc przez ogromne ciało nieba
Widzisz światło w oddali poprzez czerń... to Ziemia, gdzie czeka na ciebie twoje fizyczne ciało...
Poczuj jak twa planeta rośnie wraz ze zbliżaniem się do jej powierzchni. Wchodzisz w jej atmosferę, poruszasz się w kierunku miejsca, w którym rozpoczęła się podróż...
Widzisz teraz wyraźnie pokój, gdzie spoczywa twoje ciało, naczynie twej świadomości, oczekując na twój powrót...
Poprzez czakrę Sahasrara wchodzisz z powrotem w ciało... Poczuj jak skrzydła Smoka zwijają się i jego energie zostają wchłonięte przez ciało... Ognisty wąż schodzi do podstawy kręgosłupa przechodząc przez czakry, które absorbują jego energię. Powoli wracasz do normalnej świadomości. Poczuj swoje ręce, nogi, całe ciało. Dopiero kiedy odzyskasz pełną świadomość, otwórz oczy.

Czytany 5385 razy Ostatnio zmieniany sobota, 29 kwiecień 2017 18:41

Artykuły powiązane