;
czwartek, 31 maj 2012 10:07

Zakon Lucyfera

Napisała
Oceń ten artykuł
(10 głosów)

Jako, że znika z powodu braku czasu i nnego projektu Lucyferianizm w Polsku zostaje on przeniesiony tutaj . Wszystkich chętnych zaśzapraszam do strony z tytułu. Pozostawiam tłumaczenie .

Lucyferianizm jest filozofią skupioną na indywidualności i samo-oświeceniu. Często jest wypaczany jako kult diabła, który nie może być oparty na prawdzie. Lucyfer dla Nas jest symbolem oświecenia a nie realną postacią. Chociaż, niektórzy wierzą w istnienie dosłownego buntownika, ogromnego inspiratora rozwoju i wzrostu chaosu. Wielu Lucyferian postrzega buntownika jako symbol (albo podświadomą moc) samo-oświecenia i motywacji, a nie jako diabła pragnącego przekląć ludzkość.

Biblia Lucyfera podaje zarys różnych tradycji buntu religijnego, mitologii i systemów magicznej inicjacji, które łączą ze sobą wszystkie podobne elementy wyobraźni (nazywanych w pewnej muzułmańskiej tradycji esencją Iblisa) i samo-upoważnienie.

Aby zrozumieć Lucyfeianizm (w taki sposób jak definiuje go Michael W. Ford) musisz spojrzeć na starą księgę Henocha, która opisuje Obserwatorów (w oryginale: "the Watchers" grupa upadłych aniołów, pierwotnie została zesłana na ziemie z zadaniem obserwowania ludzi). Ludzkość była bezmyślnymi owcami dopóki anioły nie oświeciły jej poprzez nauczenie sztuki magii oraz poznania siebie. Jednak Judeo-Chrześcijański bóg (z powodu tego czynu) nazwał ich wężami, diabłem, antagonistycznym duchem przynoszącym ludzkości czarny płomień albo darem indywidualnej świadomości.

Obecnie Lucyferianizm obejmuje przeciwstawne, buntownicze prądy na wielu płaszczyznach. Poczynając od ludzi, którzy wierzą w inny duchowy świat, tak samo jak wierzą w fizyczny, kończąc na tych, którzy wierzą, że istnieją tu i teraz i nie wierzą w żadne pośmiertne życie. Michael W. Ford rozumie, że te dwa różne typy postrzegania świata mogą być realizowane w modelu chaosu, który dyktuje: Nie ma znaczenia jak postrzegasz świat czy siebie. W tym świecie umysł i ciało muszą być kształtowane na naczynia buntu (samodzielnego myślenia), poprzez co stajesz się Bogiem życia odpowiedzialnym za swój własny los.

Zakon Lucyfera (The Order of Phosphorus - w tskrócie TOPH) jest inicjacyjną gildią poświęconą indywidualnemu rozwojowi na Lucyferiańskiej Ścieżce. W tobrębie TOPH istnieje wiele podzakonów wliczając w tnie między innymi: The Order of Set-Aapep praktykującego egipską i tlucyferiańską magię, Ordo Azariel wampiryczno-klipothiczną gildię, Ordo Algol diaboliczny chaos inspirowany między innymi magicznym porządkiem.

Zakon Lucyfera jest również inicjatorem zakonu wyłącznie dla kobiet. Pod koniec 2008 roku został utworzony zakon The Daughters of Lilith (Córki Lilith) oparty na inicjacyjnym systemie równoległym do systemu Zakonu Lucyfera, jednakże w szczególności koncentruje się on na kobiecym buntowniczym prądzie. Jest to prawdopodobnie jedna z pierwszych inicjacyjnych ścieżek koncentrujących się na: oświeconej Lilith, trendem Hekate tak samo jak na tradycyjnych formach męskich.

Zakon Lucyfera to miejsce gdzie inicjacja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb. Stopień 0° (Czarna Ziemia) jest to okres próbny, podczas którego wypracowywana zostaje dyscyplina potrzebna do odkrycia samego siebie poprzez magię i lucyferiańskie czarostwo. TOPH jest Lucyferiańskim Zakonem bazującym na następujących założeniach:
Magia i przekształcenie siebie odbywa się poprzez buntowniczą postawę,
Buntownik jest psychologiczną i duchową siłą w obrębie duchowej rebelii,
Czary i czarną magii rozpatruję się pod kątem lucyferiańskiej perspektywy,
Ścieżce wniebowstąpienie w świetle Samaela i Lilith - Lucyfer.

Ścieżka Lucyfera bazuje na Buntowniczej Doktrynie Samaela i Lilith, siłach odnoszących się do samokreacji i oświecenia w Czarnym Płomieniu. Nowo przyjętych Zakon Lucyfera zachęca do szukania własnej unikalnej ścieżki bazującej na lucyferiańskiej ideologii jak i transformacji poprzez magię, czarostwo czarnoksięstwo takie jak Yatuk Dinoih lub Lucyferiańska Goetia oraz wiele innych.

TOPH jest Zakonem, który tworzą ateiści, teiści, panteiści, sataniści (i inni). Nie narzucamy moralności czy metafizyki, zamiast tego skupiamy się nad panowaniem nad mocą. Czym to się różni od innych organizacji? Poszukiwania i badania są waszym własnym zadaniem.

Zakon Lucyfera nie ma żadnych ograniczeń, co do jednoczesnego członkostwa w innych organizacjach. Natomiast inne organizacje mogą zakazać swoim członkom jednoczesnej przynależności do Zakonu Lucyfera, więc dołącz, gdzie chcesz.

Historia i Cele
Co oznacza Zakon Lucyfera?

"Phosphorus" jest zamiennym słowem na proces mrocznej alchemii lub samo-transformacji czyli rozwijania umysłu aby nauczyć się myśleć jak Bóg (istota, która jest odpowiedzialna za kształtowanie swojego życia, przeznaczenia jak i siebie samego). Następnym krokiem jest nauczenie się działać jak Bóg (tworząc sprzyjające sobie okoliczności, rezultaty; samodoskonalenie), oraz używając magicznych technik (używając umysłu i ducha, aby przekształcić świadomość w stan boskiej świadomości).


Phosphorus - "Eosphoros zwany EOS jest łacińską Aurorą boginią poranku, która przynosi światło dnia ze wschodu, siostra Heliosa. Eosphoros oznacza Dawcę Świtu. Gdy połączymy ten tytuł z Zeusem, Apollo, Heliosem, Marsem, Hadesem i Tyfonem otrzymujemy średniowiecznego Lucyfera jako symbolicznego diabła, lecz posiada on głębszą symbolikę samo-kreacji bądź samo-ubóstwienia." - Magia starożytnych Bogów, Chtoniczny Poganian i Ścieżka Lewej Ręki M. W.Forda.


Zakon Lucyfera jest zamkniętą gildią, w której członkowie używają "Buntowniczej Magii" aby przemienić swoje życia. "Lucyferianizm zachęca do ścisłego trzymania się Ścieżki, dla własnych określonych celów, a także utrzymywania dyscypliny magicznej praktyki. Proces inicjacji jest: główną kwestią Buntowniczego Światła (znanej jako Lucyferyczna Magia), alchemicznymi zmianami w umyśle i duszy inicjowanego. Stąd stan ciągłego samo-rozwoju i transformacji." - Fragment "Adversarial Light: Magick of the Nephilim" M. W. Forda.

Zdefiniowanie buntu/Lucyferyczna Magia

"Niektórzy Lucyferianie są nimi w swojej filozofii, inni praktykują to co możemy nazwać Magią. Magię definiujemy jako sztukę wpływania czyli powodowania zmian wewnętrznych i zewnętrznych w zależności od naszej woli. To oznacza po prostu używanie duchowego skupienia, używania zmysłów. To jak oddziałujesz na ludzi może dokonać zmian jakie sobie życzysz. Lucyferiańska Ścieżka dzieli to na trzy kategorie: Lucyferiańska Magia bądź wewnętrzna transformacja, pracę wniebowstąpienia - Therionickie Czarostwo - Jak Therion będąc "bestią" i odkrywając bestialskie mechanizmy atawizmu, likantropii, magii natury i takich jak Czarostwo Yatukih tworzące zewnętrzne zmiany, które wchodzą w skład pierwotnej magii Yatukih i aleje Chaldean. Lucyferiańska tradycja czerpie z Buntu kosmiczną siłę rebelii ciemności i chaosu. Dlaczego niby miałoby to się okazać dla ciebie interesujące lub miałoby wywołać u ciebie chęć przyłączenia się? Odpowiedź jest prosta: Lucyferiański Duch jest sednem motywacji wszechświata. Przeciwności rodzą siłę. Moc ma jedynie znaczenie gdy jest prowadzona przez Lucyferianina." - Fragment "Adversarial Light: Magick of the Nephilim" M. W. Forda.
Jaka jest struktura Zakonu Lucyfera?

Zakon Lucyfera ma strukturę zorientowaną stopniowo, czego efektem jest Zakon kierowany przez Kapłanów i Radę Arezura. Najwyższym kapłanem Zakonu Lucyfera jest Magus Akhtya Dahak (Michael W. Ford), który to utworzył Zakon w 2002 roku i razem z innymi stworzył Zakon Czarnego Smoka w 1993 roku. Inicjowani w Zakonie Lucyfera zaczynają od stopnia 0° - Nahemoth i Czarna Ziemia, a poprzez ich przyłożenie się do Lucyferianskiej Magii osiągają stopień 1° - Poczerniała Kuźnia Kaina i stopień 2° Sabat Czarownic jako adepci Algola. Jest wiele ścieżek i magicznych praktyk do odkrycia. Inicjowani w Zakonie Lucyfera pochodzą z różnych środowisk i kultur mając bardzo rozmaite magiczne zainteresowania. Zakon Lucyfera jest zorganizowany wokół Biblii Lucyfera (BIBLE OF THE ADVERSARY) napisanej przez Michaela W. Forda, wraz z innymi pracami oferuje strukturę Lucyferianskiej inicjacji, która bazuje bardziej na efektach, aniżeli na nadętym ego.
Co czyni Zakon Lucyfera Wyjątkowym?
"Samo-upoważnienie dla wszystkich, którzy poszukują."

Zaczęliśmy jako długoterminowy inicjacyjny Zakon 1-ego stycznia 2008 wyłaniając się z otchłani okultystycznego podziemia, działając przez wcześniejsze lata jako cieniste braterstwo Lucyferianskich praktykantów. Na dzień dzisiejszy nasz cel został sprecyzowany i uproszczony mianowicie "Samo-upoważnienie dla wszystkich poszukujących" zauważając różnice i pozytywy wewnątrz antynomicznego znaczenia - chcemy poznać i stać się Bogiem lub Boginią wewnątrz. Ucieleśnienie buntu nie jest prostym procesem, ani ścieżką, którą wszyscy mogą kroczyć. Wielu inicjowanych wymaga różnego podejścia do magii i kształtowania ich życia w zależności od swoich najgłębszych pragnień.

Zakon Lucyfera uznaje indywidualność jako prawdziwe lewościeżkowe podejście.
To czyni Zakon Lucyfera wyjątkowym.
Kapłaństwo, które prowadzi naszych adeptów są głęboko zobowiązani indywidualnemu myśleniu, uczeniu i rozwojowi poprzez działanie i samo odpowiedzialność.
Wsparcie dla misji
-działając jako szef inicjacyjnego zakonu LHP

Zrobimy to dostosowując nasz Zakon do potrzeb jednostek. Oświecenie i wiedza są dwusiecznym mieczem - jeżeli uwierzysz, że jesteś oświecony i posiadasz już wszystkie odpowiedzi, porzucisz swój rozwój. Zakon Lucyfera będzie kontynuował adaptację i proces zmian w zależności od potrzeb. Nasza struktura i procesy są rozsądne. Oferują wyjątkowy Lewościeżkowy inicjacyjny system skupiony na samo-odkrywaniu buntowniczego ducha, który oferuje unikalne wielokulturowe podejście do Magii i Ścieżki Lewej Ręki.

100$ opłaty składkowej rocznie (w Polsce równowartość w złotym na dzień przystąpienia) daje wstępnie specjalne wydanie Biblii Buntu z dodatkowymi materiałami dla nowo inicjowanych, inicjacyjny podręcznik, Stopniowy Rytuał, kartę członkowską, kurs na określony stopień, medalion i certyfikat stopnia. To także umożliwia dostęp do forum Zakonu Lucyfera, możliwość spotkań, a także kopię obecnego numeru IBLIS:The Black Light oficjalnego magazynu Zakonu Lucyfera.

InicjacjaStruktura Stopni

Zakon Lucyfera wdraża Lewościeżkowy, inicjacyjny styl w tworzeniu systemu stopni. Zaczynając od 0° (Nahemoth - Czarna Ziemia). Nowoprzyjęci są poinstruowywani w jaki sposób określać ich doświadczenie z formami pracy zapisanymi w Biblii Lucyfera i innych kluczowych pracach formułujących ich indywidualne postrzeganie Lucyferianizmu. To jest najtrudniejszy stopień do uchwycenia. Nowoprzyjęci muszą się zastanowić jak zrzucić jarzmo Judeo-Chrześcijańskich korzeni w zamian za gruntowne utwierdzenie się w Lucyferiańskiej myśli. Zamiast wyczarowywania demonów wyczarowujesz siebie. Każda inwokacja wzywa symboliczną albo duchową siłę (tzw. Maską Przebóstwień) energii świątyni, którą jest nasz umysł-ciało-duch. Każdy świadomy (i także podświadomy czyn) musi być dostosowany do samo-ewolucji i samo-oświecenia. Lucyferianie uczą się równoważyć ciemność i światło poprzez poznanie siebie i praktykowanie Magii w samo-stwarzaniu. Poziomy Stopni są ściśle związane z Qlippoth, w którym to każdy jest przypisany do magicznego procesu, z jakim obecnie pracujesz.
1° - Poczerniała Kuźnia Kaina

Ten stopień to prawdziwa istota praktyki. Tutaj mamy trzy odmiany Lucyferiańskiej Magii. Inicjowani zdają sobie sprawę, że są samotni w swoim rozwoju bez względu na to, kto znajduje się w ich otoczeniu. Kamieniem milowym w pracy Lucyferianina jest samo-upoważnienie. Następuje ono gdy adept odkryje swoje moce i słabości poprzez praktykowanie Lucyferycznej magii. Jest to: przemianie siebie w Boską Świadomość poprzez sztukę, ciemność umysłu i ducha czarostwa Yatukih, zrozumienie pierwotnych atawizmów i demonicznych energii ukrytych wewnątrz nas i poza nami oraz Therionickie czarostwo (praca z niższym czarostwem i pojmowanie animalistycznych aspektów naszej psychiki).

Demon, Diamon, Prawdziwa Wola lub Anioł Lucyfer jest widziany w pracy nad wybraną praktyką. Azal'ucel Doskonały Demon - w każdym człowieku, siła nas prowadząca, która czyni nas wyjątkowymi i potężnymi w zakresie naszego życia. To jest podświetlenie stopnia, prawdziwe mistrzostwo swojej istoty. To jest ważne w tym stopniu, aby adept posiadał swoje własne, przez siebie obrane ścieżki Lucyferianskiej Magii i wprowadzaniu ich do swojej wyjątkowej indywidualności.
2° - Sabat Czarownic

To stan, w którym Lucyferianin doskonale wprowadził ścieżkę Lucyferianizmu jest uważany za Adepta Algola, który praktykuje głębie lucyferiańskich aspektów Magii i Czarostwa, rozwijając się we własnym tempie dyktowanym poprzez własne pragnienie, wewnętrzne nakazy i to, co ponad to.

Pozostałe stopnie stanowią wewnętrzny materiał Zakonu Lucyfera i nie będą ujawnione do ogólne wglądu.

Córki LilithPomysłodawcą założenia Zakonu Córek Lilith był kapłan Lathotypa. Dalszy jego rozwój nastąpił przy radzie Arezura Zakonu Lucyfera w 2008 roku. Córki Lilith skupiają się obecnie na drodze żeńskich nowicjuszek, które to wymagają wstępnej inicjacji w fundamenty Demonicznej Kobiecości (Daemonic Feminine). Córki Lilith są równoległą stopniową strukturą w Zakonie Lucyfera - niektóre kobiety będą chciały działać w obu strukturach lub tylko w Córkach Lilith, obie możliwości są akceptowane. Celem Córek Lilith dla Wiedźm jest to, aby znaleźć znaczące wsparcie dla Buntu wewnątrz Lucyferian i Ścieżki Lewej Ręki.

Lilith jest dziką i nieujarzmioną demonicą nocy. Jest ona mocą równą tworzeniu Buntu. Lilith jest rebeliantką, duchem renegatem samowyzwolenia. Ona, która nie będzie ograniczona przez jakąkolwiek istotę, przeciwstawia się zasadzie tyranii wszystkich konwencjonalnych religii, które zaprzeczają jakoby kobiety posiadały taki sam potencjał boskości, co mężczyźni.

Lilith nie może być zrozumiana przez próby zastąpienia najwyższej, przebóstwiającej mocy nią samą. Jest równa Samaelowi i jej miejscem jest dzicz, opuszczone i jałowe tereny pod pustynnym słońcem. Jej ścieżką są jej własne wybory wewnątrz dziczy. Jest Boginią samej siebie nieograniczoną i wolną. Ruch Buntu kieruje nasze postrzeganie ponad i poniżej dualności. Wewnątrz buntu nie ma dualności. Każda przebóstwiona moc, zarówno Samael jak i Lilith, mają w sobie tak samo światło i mrok. Emanują energią od siebie stymulując i inspirując innych.

Lilith była zasadą Poczerniałego Ognia. Pierwszą wampiryczną mocą wraz ze swoim małżonkiem Samaelem. Ona to nosi Maskę Przebóstwień. Są połączeni w jedności za sprawą Miłości i Woli. Kiedy to osoba przebudzi w sobie Lewiatanicznego Demona (wężowy smok otchłani) i za sprawą tej mocy się łączy w jedności Samaela i Lilith pojawia się Bogini Manifestacji lub Bóg Bafomet. U Sumerów Lilith jest znana jako Lil Bogini Burzy. Jako hebrajska Lilith jest powiązana z Layil co znaczy noc. Manifestuje się także, jako Lamasthu wampiryczną, dzieciożerną Wiedźmą, która szybuje na wiatrach nocy.

O naturze Lilith:

"Bogini i potężne ucieleśnienie buntu, Lilith znana jako Królowa Demonów, posiadająca bestialskie ciało, które czasem wygląda pięknie. Nazywano ją "Matką Ahrimana" i jest powiązana z wampirycznymi demonami i nocnymi duchami. Lilith jest jedną połową buntu, tak jakby prawdziwym satanicznym, lub lucyferianicznym źródłem samo doskonalenia i potęgi. Mówi się, że Lilith przewodzi 480 demonom, pojawiając się czasem w rydwanie zaprzęgniętym przez demoniczne duchy. Lilith jest ognistym aspektem Arymana lub Samaela. I powinna być rozważana w kategorii upadłego anioła. Lilith ma swoją długą historie i korzenie w praktyce magii. Ona jest ta z astralnej sfery i zaczyna wszelkie legendy wampirycznych czynów popełnionych w nocy. Lilith rośnie w siłę dzięki ludzkiej krwi, ale także była czczona przez rebeliantów od czasów Babilonu. W Qlippoth Lilith dzierży wielką siłę - kobieta Samaela tak zwana Wężem, Kobietą Nierządu, Końcem wszelkiego ciała i końcem dni".

"Ahriman był pierwszym w łonie razem ze swym bratem Ohrmazdem. Ohrmazd usłyszał szept Zurvana. "Niezależnie od tych dwóch niech przyjdzie do mnie pierwszy jego uczynię królem". Aryman wypruł się z łona i przyszedł prosto do swego ojca Zurvana. Zurvan pierwszy obraził go i nazwał ciemnym i cuchnącym. Faworyzował drugiemu synowi bezczynnemu Ohrmazdowi, który poświęcił się ojcu. Aryman przypomniał Zurvanowi o danej obietnicy i dał mu na to trochę czasu. Ahriman odszedł od tych, którzy byli w tym aroganckim świetle. Wkrótce zawarł pakt ze swym ojcem, którego owocem była Az oblubienica ciemności.

Zastanawiając się nad końcem Zurvan dostarczył Ahrimanowi instrument z czystej esencji ciemności złączony z mocą Zurvana, przypominający węgiel, czarny, popielaty. Kiedy to Ahriman uniósł to powiedział: "Dzięki możliwościom tej broni Az (pożądliwość) pożre to co jest twoje i sama będzie głodować jeżeli nie wypełnisz złamanej obietnicy w ciągu 9 tysięcy lat - zniszczyć pakt, zniszczyć Czas." z "The Dawn and Twilight of Zoroastrianism".

"Az lub Jeh dziwka lub demoniczna kobieta była bronią pożądliwości, która Aryman wybrał z własnej woli jako swoją esencję." - THE BIBLE OF THE ADVERSARY - M. W. Ford.Zakon Lucyfera jest inicjacyjną gildią, której celem jest wspieranie poszczególnych osób w czynnej aktywności Lucyferianskiej Ścieżki. Osiągnięcia na Lucyferianskiej Ścieżce dają możliwości nowym adeptom wstąpienie do Zakonu Czarnego Smoka (Black Order of the Dragon), który jest zaprzyjaźnioną inicjacyjną organizacją propagującą buntowniczą magię, także wampiryzm. Jest wiele Podzakonów wewnątrz TOPH wliczając w to: Zakon Azariela, Wampiryczno-Klipotyczna gildię, Zakon Set-Aapep'a zajmujący się odkrywaniem buntu egipskiego i lucyferiańską magią, Zakon Algola Sataniczno-chaocki zakon i wiele innych Zakonów.

TOPH jest inicjacyjnym zakonem także dla kobiet. Na zakończenie 2008 roku ogłosił utworzenie Zakonu Córek Lilith - inicjacyjny system równoległy do tradycyjnego systemu stopniowego TOPH. Zakon ten skupia się wyjątkowo na żeńskim buntowniczym prądzie. Jest to prawdopodobnie jeden z pierwszych inicjacyjnych Zakonów skupiających się na iluminacji prądu Lilith-Hekate, a zarazem na tradycyjnym męskim systemie iluminacji. Zakon Lucyfera nie jest kościołem, lecz jest inicjacyjnym Zakonem w skład, którego wchodzą diaboliczni ateiści, teiści i panteistyczni sataniści, a także inni. Nie narzucamy moralności, ani metafizyki, ale zamiast tego skupiamy się na praktyce władania mocą. Co różni nas od innych organizacji tego typu? Funkcjonowanie w organizacji bazuje na indywidualnym zaangażowaniu w badania, dociekania i swój własny rozwój.

Zakon nie ma żadnych restrykcji w kwestii jednoczesnego należenia do innych organizacji, choć inne organizacje mogą zakazać ci przyłączania się do TOPH. Zarząd i kilku nowych członków Lucyferiańskiego Zakonu Gwiazdy Porannej (Luciferian Order of the Morning Star) przyłączyło się do TOPH kilka lat temu. Było to nie tyle oficjalne połączenie, lecz raczej indywidualna migracja członków do TOPH.

Nie ma żadnych ograniczeń, co do członkostwa w wielu grupach na poziomie TOPH. Jedynie otrzymane materiały wewnętrzne nie mogą być publikowane bez względu na to czy pozostajesz w TOPH czy nie.

Wszelka współpraca, wspólne badania czy magiczna burza mózgów są bardzo mile widziane wewnątrz TOPH.

Zakopn Azariela

Tajemne stopnie Wampirycznej Ścieżki, które rozszerzają i badają Klipoth z wampirycznego punktu widzenia. Ten Święty Zakon jest zewnętrzną przygotowawczą gildią dla Zakonu Czarnego Smoka. Strukturą i podejściem zakonu Azariela jest trenowanie drapieżnego umysłu, ducha i ciała przez wampiryzm. Fundamentem tej pracy jest AKHKHARU - Wampiryczna Magia, dosłownie grimuar wampirycznej praktyki rozwijany od 1993 roku i rozbudowany od tego czasu.

SIGIL ZAKONUJest to sigil Zakonu pochodzący z AKHKHARU, określa się go jako proces i pracę ścieżki Czarnego Adepta Wampira-Oka Seta z odwróconej piramidy, błysku pioruna zapalającego poczerniały ogień, albo życie i wampirycznego nietoperza - symbolu cienia i drapieżnego pragnienia picia z kielicha sił życiowych lub Chi astralnego życia. Obecny wewnątrz świętego symbolu Shakti i Saturna, dualnej gnozy Lucyfera jako pożeracza i stwórcę wewnętrznej ścieżki równowagi. To jest esencja Ścieżki Lewej Ręki i Lucyferianizmu samego w sobie - ścieżka samo-upoważnienia i oświecenia.

Zakon Azariela jest czasem symbolizowany jako VARCOLACI - ASTWIHAD pieczęć Czarnego Zakonu Smoka tak samo jak dwa wampiryczne cienie trzymające odwrócony pentagram - sigl uprawniony i działający z Czarnymi Adeptami Zakonu Czarnego Smoka od 1993.

Czarni Adepci zwani Azag-Utug-hul są zdolnymi magami, którzy poznali i sukcesywnie praktykowali kontrole umysłu i ciała. Dzięki własnemu wysiłkowi woli przekształcili swojego ducha w energię absorbującą poprzez ich pragnienia. Ta magiczna praktyka jest uważana za drapieżną, jeżeli jest praktykowana w dłuższym okresie czasu absorbując, manipulując i zdobywając siłę przez drenowanie jej od innych bądź wampiryzm Sang w czystej postaci. Pobieranie krwi i żywienie się nią to indywidualna kwestia adeptów Zakonu.

ASTRALNE WAMPIRY

Niektórzy z Czarnych Adeptów Zakonu Azariela są astralnymi Wampirami. Duchy wampirów, które potrafią istnieć podczas snu na astralnym planie i karmić się z eterycznych lub astralnych ciał innych. Jedną z teorii Zakonu Azariela i Zakonu Czarnego Smoka jest przetrwanie Czarnego Adepta na astralnym planie unikając śmierci i działając jako drapieżnik.

WAMPIRY PSYCHICZNE

Akt świadomego czarostwa lub drenowania przez Czarnego Adepta używającego fundamentalnej nie-wampirycznej praktyki Ahrymicznej Jogi i wykorzystując ją na kolejnym wyższym poziomie Astralnego Wampiryzmu. Psychiczne Wampiry mogą używać swoich technik kontroli energii, aby karmić się z czakr innych. W Zakonie Azariela i Zakonie Czarnego Smoka, Czarni Adepci pracują nad różnymi technikami Astralnego i Psychicznego Wampiryzmu aż do momentu, gdy ich wyjątkowy talent się objawi. Tajemna struktura stopni Zakonu Czarnego Smoka jest szlachetną Siostrą i Braterstwem Lucyferian, które potwierdziło swoje postanowienie aby pić z Kielicha Krwi Lilith i Samaela, Czarnego Płomienia i Baśniowego Ducha skłonionego do przebudzenia.

Wampiryczny Zakon jest oświecony przez Buntowniczy Prąd jako środek samo-transformacji kroczący przez podstawy Drapieżnej Duchowości, fundamenty Lucyferiańskiej Magii i wyższe aspiracje ścieżki Tiamat.

Wstęp do sekretnego Zakonu Czarnego Smoka, Zakonu Azariela jest przyznawany z osiągnięciem pierwszego stopnia TOPH i nie ma żadnych limitów czasowych, co do praktyki.Struktura Inicjacji:
Azag-Utug-hul: Inicjacja Zakonu Azariela (1°-9°)
Azag-Akhkharu: Wampir Adept (10° i wyżej)
Kingu Akhkharu: Mistrz Zakonu Azariela
Azag-Maskim: Magus 32°

Gildia Czarnych Adeptów SetaZałożony 21 maja 2008 roku przez Magusa Akhtya Nak Dahaka V° dla adeptów TOPH pierwszego stopnia. Zakon Set-Aapepa jest Tyfoniańsko-Setyckim zakonem Czarnych Adeptów (Lucyferian), którzy to inicjowali się do Tyfoniańskich prądów Buntowniczej magii i kontynuują swoją transformację przez Delficką Maskę (symbol, archetyp) Seta i chaotycznego węża Aapep'a.

Set jest czczony jako jeden z najstarszych Egipskich bóstw, kontrolujący ciemność, chaos, wojnę i burze. Jest on nazywany Sutekhiem lub Set-heh'em (wieczny Set) jest doskonałą deficką maską lub God-formą Lucyferian, którzy szukają kontynuacji swojej samo-transformacji, oświecenia i siły.

Nazywany czasem przez "Egipską księgę umarłych" jako "Najwyższy z Bogów". Set jest znany zarówno jako bóg ciemności, który utrzymuje potężne centrum kreatywnego światła. Czarni Adepci TOPH uważają, że naczelnym symbolem Buntowniczego samo-wyzwolenia jest Set, który zyskuje moc dzięki równoważeniu drapieżnego kreatywnym duchem wokół swojego osobistego rozwoju.

Praktyka zarówno ceremonialnej jak i samotniczej inwokacji magicznej, dyscyplina w samodoskonaleniu, medytacja i praktyka zorientowana na cel jest tym, co skupia Zakon Set-Aapepa.

Magus Akhtya Dahak utworzył Zakon Set-Aapepa na bazie swojego "Grimuaru Sutekha", który był oficjalnie przedstawiony w "Luciferian Witchcraft". Od tego czasu powstało wiele Setyckich prac, które Magus Akhyta napisał bazując na swoich magicznych pracach i praktykach zapożyczonych od Lucyferiana Charles'a M. Pace'a, który to zrobił niemało zamieszania na scenie wczesnych Wiccan w latach 60-tych i 70-tych. Struktura stopniowa w Zakonie Set-Aapepa bazuje, na setyckiej inicjacji w apophyjskie i egipskie "ciemne" kierunki energii i magiczne praktyki, wykraczające daleko poza powszechne postrzeganie Seta w kulturze.

Ludzie kłamstwaZakon Czarnego smoka jest wewnętrzną gildią Zakonu Lucyfera i lucyferiańsko-religijną strukturą opartą na czarostwie i drapieżnej duchowości. Idee wampiryzmu znajdujemy w AKHKHARU - Wampiryczna Magia jako żyjący i oddychający inicjacyjny system.

Czarna Magia Zakonu Czarnego Smoka opiera się na pismach Michaela W. Forda. Do Zakonu Czarnego Smoka mogą się przyłączyć tylko ci, którzy maja pierwszy stopień w Zakonie Lucyfera.

"Pijemy ze słońca o północy, zaschnięta krew pod bladym księżycem. Pijemy z ekstazy Klipoth i pozostajemy wzmocnieni i pełni. Poszukujemy, aby wejść dalej w noc pod postacią bestii pijąc z wód pod księżycem. Pożeramy raj i kąpiemy się w krwi księżyca"- Manifest Zakon Czarnego Smoka.

Naszymi braćmi są Yatus, Jesteśmy ludźmi kłamstwa (Druj), jesteśmy ze ścieżki zimnego węża. Naszą religią jest czarostwo, to, co jest zaczarowane przez naszą praktykę Yatuk-Dinoih (czarnoksięstwo). Zakon Czarnego Smoka ma zupełnie duchowa naturę skupioną na teorii zdobywania nieśmiertelności.

Wampir. Co oznacza to słowo?
Wampir jest praktykantem czarostwa, który wykorzystuje drapieżny paradygmat, że moc jest uzyskana i magazynowana poprzez drenowanie lub pożeranie duchowej energii drogą rytuału i fizycznego kontaktu. Wampir może pić ludzką lub zwierzęca krew jeśli czuje taką potrzebę.
Zakon Czarnego Smoka odnosi się do swoich inicjowanych jako Yatus (mężczyźni) lub Pairikas (kobiety). Członkowie Zakonu Czarnego Smoka są, Lucyferianami, którzy osiągnęli stopień drugi i wykazali odpowiednio swój poziom w praktyce Lucyferianskiej Magii. Wielu Czarnych Adeptów Zakonu Czarnego Smoka jest wybranych z Zakonu Azariela poprzez ich doświadczenie.
Wampiryczny Czarownik opanuje kontrole nad snami, zarówno LD jak i snami kontrolowanymi gdzie jest wstanie dosłownie "przebudzić" się we śnie. Umysł jest w stanie dostroić astralne ciało, aby opuścić fizyczne ciało i przyjąć odpowiedni kształt. Yatus lub Pairikas często formują swoje astralne lub eteryczne ciało na kształt - wilka, nietoperza, węża itd.
Wampiry rozumieją, że odżywianie jest konieczne dla fizycznego i duchowego przetrwania. Duchowe aspekty przetrwania poszerzają się w Lucyferianach jako potrzeba mocy. Moc jest pozyskiwana z drenowania i pożerania energii. Wampir może być pozornie niewykrywalny w pobieraniu Chi, Prany lub Astralnej Energii w ciągu dnia - to może być tak proste jak wyjście w miejsce publiczne.

Studia nad Drapieżną Duchowością i Wampiryzmem. Inicjacja zaczyna się od zrozumienia oddzielonej śniadości, wampirycznego daru. Nowo inicjowani zaczynają od szczegółowych studiów nad AKHKHARU, nad Biblią Buntu i nad Lucyferiańskim Czarnoksięstwem, aby zrozumieć jak wola i pragnienie może być wykorzystane do transformacji samego siebie. Inicjowany będzie poszukiwał zrozumienia wyjątkowości swojej świadomości, co czyni ich takimi, jakim są i to jak się zmieniają zależne jest od świadomości samej w sobie.

Tłumaczył : Lilith black Moon

Czytany 30699 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 maj 2017 16:45
Więcej w tej kategorii: « Wieczna Herezja Otwarcie bram »

13 komentarzy

 • Link do komentarza subfigura864 niedziela, 03 grudzień 2017 21:07 napisane przez subfigura864

  Witam członkostwem jestem zainteresowany od dawna lecz teraz jestem gotów prosze o kontakt

 • Link do komentarza BĄBEL czwartek, 23 marzec 2017 03:22 napisane przez BĄBEL

  Co za bzdury...

 • Link do komentarza dariosilwa23 poniedziałek, 17 październik 2016 06:22 napisane przez dariosilwa23

  Witam mozna prosic was o kontakt telefoniczny lub adres miejsca spotkan? Bo mam kikla pytan i z tym zwiazana wazna sprawe

 • Link do komentarza Aleksandra niedziela, 02 październik 2016 08:12 napisane przez Aleksandra

  Witam.Od dluzszego czasu chcialam przylaczyc sie do zakonu.Jesli jest taka mozliwosc to prosze o.kontakt na moim mailu.

 • Link do komentarza Aleksandra niedziela, 02 październik 2016 08:12 napisane przez Aleksandra

  Witam.Od dluzszego czasu chcialam przylaczyc sie do zakonu.Jesli jest taka mozliwosc to prosze o.kontakt na moim mailu.

 • Link do komentarza Izabella czwartek, 24 marzec 2016 14:13 napisane przez Izabella

  witam,jestem zainteresowana członkostwem w zakonie.

 • Link do komentarza Niosący światło środa, 21 październik 2015 15:44 napisane przez Niosący światło

  Witam,

  Wy skontaktujcie się ze mną.

  Urodziłem się w Polsce, zaprojektowałem cały przyszły świat. Wiedza i mądrość to podstawa przyszłego świata. To nie żart, wy szukacie mnie, nie od dziś. Nadszedł już czas.

  Sprawdź czym jest ustrój polityczny Infokracja, System gospodarczy Informatium, infokratyczne prawo, inforatyczna edukacja, infokratyczny system banku pracy, infornacja. Silnik antygrawitacyjny ( Perpetum mobile ) System giełdy informacji, teoinformatyzm czyli nową ""filozofie/religie"" - Jestem młody a jestem już tego wszystkiego autorem, to nie przypadek. To ten czas.

  Nie przekonuje, przeznaczone jest wam mi nie uwierzyć. Uwierzą jedynie wybrani. Którzy wiedzieli o tym zanim się urodzili.

  Lucjan - To wiadomość do was, nie komentarz.

 • Link do komentarza Anna poniedziałek, 17 sierpień 2015 01:01 napisane przez Anna

  Witam, gdzie znajdę kontakt do zakonu?

 • Link do komentarza aga poniedziałek, 22 grudzień 2014 10:33 napisane przez aga

  Proszę o kontakt z zakonem!

 • Link do komentarza Arcy demon środa, 18 grudzień 2013 08:31 napisane przez Arcy demon

  Witam. Od dawna szukam informacji na temat zakonu Lucyfera. Zależałoby mi na kontakcie z przedstawicielem. Mają oni jakąś oficjalną stronę?
  Pozdrawiam, Łucja.

«startPoprzedni artykuł12Następny artykułkoniec»

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polecamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.