Wydrukuj tę stronę
czwartek, 31 maj 2012 11:28

Rytuał Penetracji, CEREMONIA ZAMIERZONEGO IDIOTYZMU

Napisała
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

CEREMONIA

SZALEŃSTWA I WYMIERZONEGO IDIOTYZMU

Z Zakonu Azaghotha
(księga 3, „Nieumarły tekst wampirów”)

Tłumaczyła: Lilith Black MoonNotka od Autora:

To bardzo efektywny rytuał, używany często przeze mnie oraz innych członków Zakonu Azaghotha. Zawsze gdy widzisz jakieś imiona wymieniane w trakcie rytuału są to jedynie zwykłe Archetypy, bądź też Nieśmiertelne nazwy, nie ma to większego znaczenia. Dla każdego silnego i rozwijającego się Wampira Nieumarły żywioł będzie bardzo ważny . W miarę postępów zaczniesz odróżniać naturę tych podmiotów. Cesarz Norduk, Oxford, 27 Stycznia 1998.

Rytuał Penetracji, Ceremonia Szaleństwa i Wymierzonego Idiotyzmu.

Rytuał Penetracji jest pod każdym względem Ceremonią , który będzie bardzo lubiana i często używana przez naszych lojalnych Wampirzych Braci wewnątrz Zakonu Azaghotha . Rytuał Penetracji, Ceremonia Szaleństwa jest pod każdym względem Rytuałem Wampiryzmu Azagthothian dla żyjących członków Królewskiej Krwi. Zostaliśmy obdarzeni władzą przez Życie, pamiętając o ciałach księżniczek rzuconych w dół przez Niezliczonych z Zamku Cachtice, rzuconych w dół, pozbawionych swej życiowej istoty, pożartych przez wyjące w dole wilki. Archetypy wymienione w celu wywyższenia tego Rytuału są potrójne w formie, jednak pojedyncze w swym Celu, Elisabeth Bathory – Symbol Królewskości pośród swej Linii Władców, niesiona ku swym zwycięstwom dzięki swojej Nocnej stronie, nieskrępowana Wolą Innych, dogadzała sobie w przyjemnościach seksualnych, karając swych niewolników. Poprzez Wampiryczne Rytuały Krwi, wysysając i przechwytując energię życiową śmiertelnych niewolników ku królewskiej linii wampirów – która otwiera Dalsze Wrota, witając Baseny Krwi w Siedzibie Smoka Tiamat. A Tiamat jest drugim z Archetypów wspomnianych w tym Akcie Wampiryczngo Polowania, Tiamat musi zostać pojmany i zrozumiany przez każdego Wampira indywidualnie. Trzeci Archetyp to Azagthoth, Ślepy Bóg Głupiec, ten który zsyła CHAOS i Szaleństwo na biednego maga, wyższa forma mocy i życia oraz wyższa władza wykonawcza i degradacji , Wyższy Czarny Mag od Matki Tiamat. Dla człowieka, dla którego jest ten Rytuał, dzięki Twojej Wampirycznej Magii to pewne zniszczenie i zniewolenie poprzez naszą karę.

Związanie Czarnych Wiatrów w celu Przemiany Nad Twą Śmiertelną Ofiarą

'Modlę się do Ciebie Azraelu aniele w czarnym płaszczu, zza zasłony śmierci; Błagam i wzywam twoją moc. Twój byt nie wejdzie w mój byt. Jak sina twarz Nieumarłego, który w martwych liściach oblewany czarną wodą zza pola. Jego oczy nie mrugają. Nie wylewa łez. Jego Wola jest niezachwiana. Chwalcie Nieumarłego. Chwała Tobie Azraelu. Sprowadź swe moce śmierci; owiń jej czarne zasłony wokół mnie abym mógł wykorzystać ich mrok do Zesłania Terroru i Rozlewu Krwi na moją Ofiarę, nie raniąc przy tym ani mnie ani moich przyjaciół, ni rodziny. To umowa Nieumarłego z żywym Wampirem, Ave Calix Sanguinis Dom Tiamat. Wzywam Cię, Hekal Tiamat.'
Inkantacja musi być wypowiedziana w skupieniu nad konkretną osobą, która złamała twoje prawa i musi być ukarana zgodnie z twoją Wolą. Korzystaj z tego wobec zbuntowanych magów aby strącić ich głębiej w piekielne czeluści na które zasługują. Ci śmiertelni niewolnicy zostali stworzeni przez Nieumarłych Bogów po to abyśmy my Wampiry mogli żerować na ich Siłach Życiowych. WEJDŹ ZE MNĄ W SOJUSZ AZAGTHOTH, TERAZ!
Teraz Wampir Azagthothiański siłą woli całkowicie odda swoją destrukcyjną energię, esencję tego co zebrane z Żył Azraela aby czynić zniszczenie w umyśle twojej ofiary. Wybieraj ostrożnie tych, w których chcesz wymierzyć swoje drapieżne loty, wyssanie ludzkiego życia, pożyw się nią aby mieć pewność, że wzrasta w Tobie MOC. Po tym jak kolejna część Rytuału jest skończona, Śmiertelny Szant, Kapłan może wykonać kilka rytualnych uderzeń aby odzyskać całkowitą świadomość. Wyższe Wampiry oraz te które leżą na skrzydłach odosobnienia dzięki swym naukom w Rytuałach Nocnej Strony powinny wykonać ten rytuał.
Śmiertelny Szant: Wizualizuj w pełni wybraną ofiarę. Ten rytuał jest kierowany w stronę osób, które naprawdę Cię uraziły i nie chcesz tylko przysłowiowo ich ukarać, a skierować przeciw nim prawdziwą karę. Zobacz teraz swoją ofiarę. Nazwij ją; wymów jej imię i stwierdź, że teraz jest martwa. Np. Jeśli to jest Janek, wypowiedz słowa „Janek jest martwy”, „Janek jest martwy”,. Powtarzaj to tak długo aż będziesz zadowolony.

CEREMONIA WYMIERZONEGO IDIOTYZMU: Coven of Ravenwood

Rozbierz się lub załóż czarny płaszcz, jak wolisz, brązowy płaszcz jeśli to konieczne. To jedna z kluczowych spraw w tej ceremonii. Podczas gdy astralne ciało opuści twe fizyczne niesione przez Nieumarłego wstąp do grobowca i wypij esencje tam zgromadzone. Następnie podążaj do sypialni śpiącej ofiary, wypij jego siły. Zasmakuj mocy płynącej od ofiary do twego ciała oraz sił wyssanych w grobowcu. W tej chwili twoje ciało astralne jest połączone z oboma miejscami za pomocą astralnej sieci. Teraz zbierając moc, podróżując, czując swoje Wyższe Wampiryczne Zmysły, podążaj do Domu Ofiary, w której kierunku odprawiany jest Rytuał. (Wcześniej powinieneś przywołać siłę Tiamat, Bathory oraz Azagthotha).
Jesteś w pobliżu swojej ofiary, unosisz się tuż ponad nią. Teraz czas na całkowite wejście w ciało ofiary. Gdy twoje ciało astralne całkowicie wejdzie w ciało ofiary poczuj energię życiową wysysaną z jej ciała. Poczuj jak ta energia płynie szybko do twojego ciała astralnego. Im więcej energii pobierzesz, tym bardziej stabilna stanie się twoja astralna forma. Teraz zacznij naciskać na wewnętrzne ściany ciała ofiary z każdej strony. Ofiara odczuje to jako skurcze w jednym miejscu, które szybko rozprzestrzenią się na całe ciało szybko przejmując nad nim kontrolę. Zabierz jej ciało astralne w góry Pazuzu i zrzuć je ze swojej Magicznej Wieży. Rytuał jest zakończony kiedy uznasz, że to wystarczy.

Czytany 12894 razy
Lilith Black Moon

Najnowsze od Lilith Black Moon

Artykuły powiązane