;
sobota, 07 sierpień 2010 00:00

Uzdrawianie siłą kolorów czyli praniczne energie

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(5 głosów)

UWAGA!! Z uwagi na niszczące efekty niewłaściwego doboru prany zaleca się zapoznanie zainteresowanych uzdrawianiem z książkami, bądź zapisaniem się na kurs uzdrawiania.

 

Termin prana dosłownie oznacza oddech, powietrze, powietrze w ruchu, czyli powiew, przeciąg lub wiatr. Pochodzi od połączenia sanskryckich słów pra (zanim, przed) i an (oddychać).

obrazek

 

Prana jest naszą wewnętrzną energią którą pobiera się poprzez oddech co udowodniono też naukowo a magazynuje się według hinduizmu w ośrodkach zwanych czakramami. To dlatego oddech jest taki istotny w sporcie i jodze. Ciągle przepływa przez ciało ludzkie dając mu zdrowie poprzez oczyszczanie z chorobowej energii źle funkcjonujących organów i wzrost witalności, umożliwia gojenie się ran, likwiduje infekcje i usuwa wirusy. Poprzez poprawny oddech brzuchem można zwiększyć jej napływ . Prane dzielimy na fioletową i białą. Biała prana jest wszędzie wokół nas. Znajduje się w powietrzu i ziemi osadzoną na powierzchni i wędrującą w przestrzeni, można ją znaleźć także w promieniach słońca. bez tego pokarmu świat byłby pozbawiony zagadkowej obecności żywych istot w materii . Jej barwa niesie ze sobą określone wibracje które docierają do czakramów, gdzie wnikają w organizm przez krew. Wchłaniając prane ziemi robimy to za pomocą stóp skąd wędruje do czakry podstawy. Prana powietrza w większej ilości dostarczana jest do organizmu za pomocą czakry śledziony gdzie rozbijana jest na 6 kolorów. Wrażliwi mogą ją zobaczyć obserwując otoczenie, otwierając swoje trzecie oko. Osobiście widzę kolory pojawiające się na drugim planie w umyśle, prana jest nazywana światłem ja przychylam się do tej opinii ponieważ te kolory dają wrażenie bycia w świetle, karmienia się nim. Prana odpowiedzialna jest za aurę człowieka, duża ilość zabrudzonej prany osadza się ciężkimi kamieniami w życiu "brudnych" ludzi. Ich życie można zakończyć zamykając stary rozdział jak zamykając strasznie nudną książkę i przechodząc dalej w nowe obszary życia. Takich brudnych ludzi jest cholernie dużo. Energie chorobowe napływające do nich z wielu stron gromadzą się w uczuciach w organach a także w świadomości . Przez świadome kształtowanie świata poprzez pozytywne myśli, poprzez odpowiedzialność za skutki swoich poczynań (np. Zmieniając puste nawyki nabyte w przeszłości będące uzależniającą nas od siebie negatywną energią skrywaną w nieużytecznych chorych przyzwyczajeniach ) możemy doprowadzić do polepszenia się naszego życia w ogóle. .Osoby o zdrowszej pranie mają czystsze uzdrawiające barwy dające potencjał intelektualny przekraczający codzienną iluzję przez co są z natury odporniejsi. Da się wyczuć że są gotowi do tego by osiągnąć bardzo wiele. Te czyścioszki cieszą się w życiu większym spełnieniem, z natury pracowici mają lepsze osiągnięcia, ich oczyszczona inteligencja o żywych barwach obdarza światłem ich mocy każdy dzień.

Poza praną białą istnieje też prana fioletowa przepływająca przez powietrze ziemię i słońce w pranie białej, a także wyższa nazywana duchową lub boską fioletową elektryczną energią praniczną napływającą do nas z innego świata przez czakrę korony przyjmującą postać olśniewającej bieli w otoczce fioletu, energia ta przemienia się w kontakcie z ciałem eterycznym w złotą energię praniczną o słabszym i łagodniejszym działaniu która z kolei przemiana się w jasnoczerwoną w ciele fizycznym. Różnicą między praną fioletową a białą jest szybkość działania. Prana fioletowa przenika znacznie głębiej i jest łatwiej przyswajalna. Mistrz Choa Kok Sui twierdzi że ilość prany zależna jest od wielu czynników i zachęca przyszłych uzdrowicieli a także chorowitych ludzi na zastosowanie przynajmniej kilku ze sposobów na zwiększenie produkcji prany poprzez diety, wysiłek fizyczny, ćwiczenia oddechowe, higienę eteryczna, kontrolę emocji i myśli i mniej stresującą pracę. Niektórzy jasnowidze uważają że stosowanie używek i zła dieta (czyli np. problem jedzenia mięsa) prowadzi do ubytków energii i co za tym idzie zmniejsza nasz potencjał, jesteśmy słabsi, podatni na choroby i wzbudzamy mniej sympatii wśród innych a to dlatego że nasza aura słabnie co odbija się na całym naszym życiu. Niezdrowe są wszelkie nadużycia, zbyt dużo pracy czy zabawy, wskazana jest równowaga we wszelkich aspektach, która podnosi nasze siły.

 

Zasady uzdrawiania pranicznego

1. Zasada siły życiowej.
Życie istnieje tylko dzięki energii witalnej
2. Zasada wszechobecności
Wszędzie dookoła nas krąży energia
3. Zasady energii chorobowej.
Każda choroba istnieje w formie energii postrzeganą jako ciemna bądź szarawa.
4. Zasada przekazywalności, energii przepływa z jednej rzeczy bądź istoty dzięki czemu możliwe jest podarowanie energii
5. Zasada zarażenia można poprzez kontakt z inną osobą zarazić się jej chorobami, co się tyczy także zwierząt i roślin. Zaleca się strzepywać dłonie po zabiegu i myć dokładnie ramiona i ręce.
6. Zasada kontrolowania. Siłą Woli i "intencją umysłu" można rozporządzać energiami duszy i ciała.
7. Zasada oczyszczenia i energetyzowania. W procesie uzdrawiania nie wystarczy przesyłać pacjentowi siłę życiową, trzeba także usunąć chorobową energię. Pozbywanie się tej energii nazywamy oczyszczeniem, a przekazywanie prany energetyzowaniem.
8. Zasada reakcji gwałtownej. Kiedy energetyzowanie odbywa się bez uprzedniego usunięcia energii chorobowej, może wystąpić kryzys w postaci czasowego pogorszenia się stanu zdrowia pacjenta. Zjawisko to nosi nazwę reakcji gwałtownemu. Można jej uniknąć albo zminimalizować jej skutki dzięki dokładnemu oczyszczeniu.
9. Zasada receptywności. Pacjent musi być otwarty przynajmniej mieć nastawienie neutralne, aby dotarła do niego przesyłana energia. aby tego dokonać należy się odprężyć.
10. Zasada stabilizowania. Przesyłana energia praniczna ma skłonności do uwalniania się dlatego należy ją ustabilizować biało - niebieską praną lub pokrycia chorej części pastelową niebieską praną posługując się gestem wytarcia. Bez tego możemy spodziewać się szybkiego nawrotu choroby
11. Zasada uwalniania. Podczas przekazu tworzymy nić więź astralną z pacjentem aby uwolnić energię należy przerwać połączenie bo w przeciwnym razie energia ucieknie nam z powrotem.
12.Zasada wzajemności. To, co wywiera wpływ na ciało energetyczne, wpływa także na ciało fizyczne i odwrotnie. Gdy ciało energetyczne wraca do zdrowia, to samo dzieje się z ciałem fizycznym.
13. Zasada wewnętrznych powiązań. Każde ciało na ziemi stanowi część absolutu i należy traktować je jako całość. Inna nazwa tej zasady to "zasada jedności".
14.Zasada kierowania. Siłą życiową można kierować. Kiedy koncentrujemy się na czymś za naszą uwagą podąża energia witalna.
obrazek
Każdy kolor niesie za sobą inne moce uzdrawiające:

Ciemniejsze barwy są szkodliwe i można nimi zniszczyć organizm są stosowane do niszczenia guzów i narośli. Wszystko zależy od potrzeb, czasem należy się nam dawka mocniejszej czerwonej energii z ziemi, mój organizm aż się o nią prosi i się nią pobudzam.
Dla mnie wyrazista czerwień oznacza witalność. Oznacza miłość do samego siebie. Jest sensualna wyrazistsza czerwień ogrzewa i jest ożywcza. Daje pełnię życia Oznacza ludzi zakorzenionych w świecie materialnym. To moc radzenia sobie w trudnej sytuacji zaklęta w surowości i świadomym życiu na ziemi. Jej powołaniem jest ciągła walka z przeciwnościami i triumfowanie. Powiązana jest z wysiłkiem fizycznym. Przejawia swą moc w sytuacjach stresujących, kiedy pomaga zachować pewność siebie, wigor i satysfakcję z życia. Niekiedy przeraża osoby trzecie swą negatywną emanację, wtedy to wyraża się w nienawiści i gloryfikuje podłą satysfakcję z czynienia komuś źle, ujawnia się np., kiedy chcemy wywrzeć na kimś zemstę. To tajemnicza wibracja kosmosu z natury szczerze pragnąca ziemskich dóbr.

Biało - czerwony

1. Wzmacnianie niewydolnych lub osłabionych narządów i części ciała
2. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i dróg oddechowych
3. Poprawianie krążenia krwi
4. Alergie
5. Rany zewnętrzne i wewnętrzne
6. Ogólne wyczerpanie lub osłabienie
7. Paraliż
8.Cucenie nieprzytomnych pacjentów
0.Reanimacja lub przedłużanie życia osobom umierającym

Biało - pomarańczowy
1.Wydalanie lub eliminacja zbędnych produktów przemiany materii, toksyn, zarazków i energii chorobowej
2. Alergie
3. Niewydolność nerek i pęcherza moczowego
4. Zaparcia
5. Zaburzenia w miesiączkowaniu
6. Zatory w naczyniach krwionośnych
7. Zapalenie stawów
8. Cysty (torbiele)
9. Przeziębienia, kaszel i choroby płuc

Wystrzegaj się stosowania tej prany na narządy:
1.Głowę i okolice
2.Czakra szczęki
3.Mózg
4.Oczy
5.Serce i czakra serca - przednia i tylna
8.Śledziona
9.Czakra śledziony

Biało - zielony

Kolor lepszego świata, do którego zaprowadzi Cię rozwój duchowy. Znajduje się w absurdzie, kiedy znajdujesz się w absurdzie otwiera się twój geniusz, spada ci na głowę jak fortepian.
Wzmacnia ego
Rozładowuje napięcia
Jak lubisz te wibracje to lubisz śmiech (nawet przez łzy)
Jeśli jesteś chory pomyśl o geniuszu i delikatnie rozwesel swoje członki absurdalnym rechotem ludzie boją się tej elokwentnej żyły złota, jakim jest wynalazek magii uśmiechu
Jest szczerym zapytaniem, czym jest życie, jej odpowiedź znajduje się w dupie, wibracje produkują znaki zapytania, ale nie mogą one dojść to jednoznacznej odpowiedzi, właściwie pozostaje tylko znak zapytania i myśl o Alicji w krainie czarów, kreskówkach i milionie innych baśni.
Zieleń inspiruje mędrców jest podobna do natchnienia

Biało - niebieski
1. Dolegliwości spowodowane infekcją
2.Usuwanie bólu
3. Łagodzenie stanów zapalnych
4. Hamowanie czakr, narządów i czynności ruchowych
5. Wywoływanie snu i odprężenia
6. Powstrzymanie krwawienia
7. Obniżenie gorączki

Biało - żółty
1.Złamanie kości
2. Choroby skóry
3. Odbudowa komórek
4. Budowa silnych i zdrowych tkanek. Narządów i kości
5. Poprawa procesu asymilacji

Biało - fioletowy
Łączy właściwości pozostałych pran. Używana przy ciężkich schorzeniach. Nie stosuj z czerwoną praną, bo ci to zaszkodzi.

Wyższe prany

Elektryczna fioletowa energia praniczna
Posiada właściwości pozostałych kolorowych pran i moc zwiększoną wielokrotnie od jej zwykłej odmiany. Boska świadomość przybiera.Inteligentną postać, również leczy poważne schorzenia w tym i choroby psychiczne. Nie należy jej mieszać z kolorami o ciemnej barwie

Złota energia praniczna

1. Jest łagodniejsza od elektrycznej prany i bardziej płynna.

 

Kiedy byłem bardzo spragniony poczułem niższe ciemne wibracje i pragnąłem wyleczyć je nie zaspokajając pragnienia butelką wody, w trakcie silnego stanu zwierzęcego zatroszczyłem się o swoją duchową równowagę, cała nadzieja w pranie...

Ćwiczenie

. Wykonaj pięć cyklów oddychania pranicznego. Dzięki temu twój umysł się uspokoi, a ciało się naenergetyzuje
2. Ćwicz technikę czakr podstawy i dłoni. Skup się na czakrze a następnie wizualizuj sobie jak energia napływa do dłoni tworzy aurę dookoła niej i wystrzeliwuje ze środka strumieniem. Przesyłaj po dwadzieścia sekund każdą z pran o następujących barwach:
A) jasna białawo-czerwona (jasna łagodna czerwień)
B) jasna białawo-pomarańczowa
C) jasna białawo - żółta
D) jasna białawo pomarańczowo- czerwona
E) jasna białawo żółtopomarańczowa
3. Ćwicz sobie technikę czakr gardła i dłoni i wysyłaj po dwadzieścia sekund każdą z pran o następujących barwach:
A) jasna białawo-niebieska
B) jasna białawo-zielona
C) jasna białawo-zielono-niebiska
4. Ćwicz technikę czakr korony i dłoni i wysyłaj po dwadzieścia sekund każdą z pran o następujących barwach:
A) zwykła jasna białawo-fioletowa
B) zwykła jasna białawo-zielono-fioletowa
C) zwykła jasna białawo-niebiesko-fioletowa
D) zwykła jasna białawo-zielono-żółta

obrazek

Czytany 16155 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 02 maj 2017 11:05
Więcej w tej kategorii: « Afrodyzjaki Bioenergoterapia »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polecamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.