;
czwartek, 14 wrzesień 2017 19:32

Rdzeń medytacji plus techniki, Bóg Seth, 666OK, Fractal Pyramid

Napisane przez InLight
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Pragnę podzielić się Lucyferycznymi Medytacjami, opracowanymi krótko po przyjęciu zaproszenia na Lucyferyczną drogę.

 Rdzeń:
 
Zanim zaczniemy, potrzebuję Wam powiedzieć czym pierwotnie jest Medytacja. Otóż Medytacja jest niczym innym jak Obserwacją. Za pomocą „wewnętrznego oka” spoglądamy na samego siebie, na myśli, ciało, także spoglądamy w Otchłań. To także stan neutralnego odczuwania świata, obserwowania go także tradycyjnymi oczami. Jest procesem uświadamiającym „samego siebie” (od instynktów, archetypów, po programy, metaprogramy, ego, świadomość, itp). Także objawia nasze miejsce w świecie. Za jej pomocą eksplorujemy wszystko, przykładowo jaźń. Efekty pozwalają całkowicie ją opanować. Z pewnością dzięki skutkom medytacji możemy później wpływać na otoczenie. Prawidłowo stosowana pozwala w pełni przejąć kontrolę nad samym sobą, wejść w tzw „Tryb Manualny”, który (jak uważam) jest Oświeceniem, ponieważ już nic nie jest przed Tobą zakryte, w pełni nad sobą panujesz, w pełni siebie poznałeś i opanowałeś. Cokolwiek tyczy się Ciebie przestało być niewiadomą, czy tajemnicą. Wychodzisz z tzw „Trybu Automatycznego". Czyli jest to także osiągnięcie Wolności, gdzie słowo Wolność zostawiam każdemu do indywidualnej interpretacji. Mało tego, być może właśnie dzięki drodze ku Oświeceniu można zacząć wpływać na otaczający nas świat wedle własnej woli. Skoro tak, to mówimy o magii.

Aby tego dokonać potrzebny jest czas i praktyka.Do odniesienia efektów potrzebna jest cicha, spokojna i komfortowa przestrzeń wokół. Może być to domowe zacisze, las, łąka (wszędzie tam, gdzie jest cisza, spokój i komfort).

Można użyć muzyki pod warunkiem NIE koncentrowania się na niej! Warunkiem jest, jeśli muzyka stwarza sprzyjające dla medytacji tło. Każdy powinien dla siebie najlepiej wiedzieć co pomaga mu zejść we własną Otchłań.

(PS. Istnieją techniki medytacyjne, w których muzyka jest głównym narzędziem pracy i to ona nas prowadzi, ale o tych technikach w osobnym artykule.)A więc zanim tam zejdziemy (w przypadku technik medytacyjnych Bóg Seth, 666OK, Fractal Pyramid) siadamy „po turecku” ze skrzyżowanymi nogami, w wygodnym miejscu (kanapa, fotel, pod drzewem), i dla wygody plecy można oprzeć. Nie musi być to pozycja Lotosu. Zamykamy oczy i już teraz możemy złożyć dłonie w jedną z trzech technik poniżej, a o nich za chwilę. Koncentrujemy się na ciele fizycznym. Oddychamy głęboko i jednocześnie je relaksujemy. Jeżeli czujecie w nim napięcia rozluźnijcie je. Odpowiednio zrelaksowane ciało wspomaga prawidłowy proces medytacji. Niech powietrze wypełnia płuca i relaksuje je, odpręża. Niech te fale rozchodzą się w całym ciele. Bardzo ważne abyście obserwowali to wydarzenie. Po wejściu w komfortowy stan fizyczny łatwiej będzie odprężyć umysł. Pozwalamy myślom (o ile jakieś się pojawiają) swobodnie płynąć. Obserwujemy je i nic innego. Nie zawieszamy się na myślach oraz nie gasimy ich i nie zmieniamy ich wystroju. Obserwujemy, starając się zobaczyć przestrzeń między nimi, i to właśnie o tę przestrzeń (Otchłań) tutaj chodzi. Obserwujemy coraz dalej, coraz głębiej. To jest rdzeń medytacji.Poznając Otchłań poznajesz to, co wpływa na Twoje życie, co jest Twoim życiem. Choć potencjał Otchłani bywa uważany za wiedzę zakazaną, więc może być strzeżony. Przez kogo, przez co? Przez powołane do tego byty, systemy obronne. Ale z drugiej strony tylko praktykujący, wchodzący do Otchłani mogą poznawać jego potencjał. Nie powiem Wam czego można się spodziewać, to już każdy musi przeżyć po swojemu. UWAGA! Jeżeli nie czujesz się w na siłach, to opuść to miejsce i wróć innym razem - Nalegam! - Ostrzeżenie to jest częścią bezpieczeństwa i higieny pracy. Poszukiwania mogą okazać się niebezpieczne, a skutki nieprzewidziane, ale z drugiej strony to jedyna droga do poznania Otchłani. Jedno z moich ulubionych cytatów brzmi „To, czego nie widzimy, a co widzi nas... może mieć nad nami kontrolę”.

 

Technika:

Jeżeli dłonie nie są jeszcze ułożone do jednej z technik, po relaksacji umysłu należy to zrobić:
 
Technika medytacyjna Bóg Seth: Drugi i Piąty palec wyprostowany, za ich pomocą ściągasz energię z zewnątrz. Zawsze pamiętaj aby te palce były wyprostowane. W przeciwnym razie zaczniesz ściągać energię z głowy, a nie o to w tym chodzi. Resztę składamy w trójkąt. Złączone opuszki, w miarę rozluźnione (za ich pomocą wysyłamy energię). W ten sposób złączone dłonie kładziemy na udach. Nadgarstki kierujemy w stronę głowy, która z kolei powinna być lekko pochylona ku dołowi. Aby dodatkowo zasilić „Trzecie Oko” możemy wysłać miłość z naszego serca.Program:

Łączymy się z „Lucyferycznym Potencjałem (każdy odnajduje go na swój sposób)” i obserwujemy co się dzieje. Bardzo ważne by NIE kontrolować wydarzeń. Kiedy gasimy myśli omija nas informacja. Ludzie nie zwykli oglądać zjawisk im się niepodobających. Nie chcą sprzeczności i przeciwieństw.Możliwości:

I można powiedzieć, że tym zjawiskiem może być przysłowiowy Szatan, „Przeciwnik”, który bywa także utożsamiany z ego. Myśli, czy też wizje, których nie chcemy oglądać mogą się okazać ważnymi informacji. Zawsze mają coś istotnego do powiedzenia. Pozwalając im się zamanifestować, obserwując je, ewoluujemy. Są częścią naszej istoty bądź i możliwe, że niektóre przylepiają się z zewnątrz. To tzw myślokształty, długo przeżywane (więc w jakimś stopniu ożywione), zasilane ludzką uwagą (energią) myśli, następnie uwolnione i w postaci brył geometrycznych wędrują zahibernowane (jeżeli wyczerpały paliwo, a zdążyły się skrystalizować) w Astralu. Dzięki medytacji możemy się od nich uwolnić. Otchłań zamieszkują demony, będące składową ludzkiego umysłu. Należy jednak zachować Bezpieczeństwo i higienę pracy, w skrócie zachować zdrowy rozsądek, zdolność rozumowania, dystans do wydarzeń, a najlepiej jest stać się obserwatorem. Wtedy między innymi unikniesz pułapek.

Wracając do Lucyferycznego potencjału oraz jego możliwości z pewnością znacie ten fragment.

[...] Lucyfer zrzucony został sprzed bram Nieba wprost na Ziemię. Wraz z nim upadli także Nephilim. Spadając, oświeceni stracili poczucie czasu i przestrzeni i wiedzieli, że dotknęła ich wielka strata.

Lucyfer przebudził się przed innymi. Jego, niegdyś wspaniała, korona, była strzaskana, rozrzucona podczas walki o boską dziedzinę, leżała teraz gdzieś pośród tej Ziemi. Lucyfer stanął wyprostowany, lustrując otoczenie i poczucie własnego Ja; „Powstałem i oto ukazuję się, jednakowoż boska potęga narodzi się we Mnie. Tajemnice tego świata Moimi będą, a Ukryte Światło Mnie przeznaczone". Nephilim pozostawali w stanie bezświadomości, grożącym przerodzeniem się w stan nie-bytu, jeśliby utrzymywał się przez dłuższy czas.

„Wzywam Was abyście się przebudzili i powstali, jako Wy, Bogowie Niebiańskiego Światła. Nasza jest Otchłań, lecz musimy stworzyć Niebiosa w nas samych. Uniwersum jest szczodre, będziemy mieli zapewnione wszystko tak długo, jak długo będziemy tu, by po to sięgnąć. Powstańcie i przyłączcie się do mnie raz jeszcze. Świat może być Nasz i będzie pod przewodnictwem Naszego Światła... Przebudźcie się!”

Upadli Serafini zaczęli powstawać i przybierać formę. Rozpierzchli się po wielu rejonach Ziemi i Otchłani. Z popiołów powstać musieli Bogowie i Boginie. Jedni zeszli niżej w Otchłanie, inni stali się Aniołami Światła. Lewiatan i Samael zeszli niżej, Lucyfer stał się jednym z Aniołów. Belial stał się duchem przypisanym do Ziemi i przybrał formę Demona. Astaroth wędrował po Ziemi na wspaniałym smoku. Lewiatan, demon, który stał się Oceanem, istniał jednocześnie na planie Astralnym, jak i w głębinach mórz. Lewiatan wraz z innymi upadłymi aniołami stał się ideą, skupiskiem mocy, której siła wciąż pozostaje w Nas. Czekając na moment Powstania, te atawistyczne byty egzystują w Nas na poziomie naszej podświadomości. Otwarcie tych bram Otchłani prowadzi nasz umysł do wzrostu i zapoczątkowuje jego ewolucję. [...]

Źródło: http://okulta.pl/lucyferianizm/item/288-cienista-droga-lucyfera

 A więc możliwość poznania tych archetypów możemy mieć w zasięgu wzroku. Ten potencjał nas otacza i jest jednocześnie w nas samych. Za pomocą medytacji oraz wspomagających ją technik odnajdujemy te archetypy i być może przywracamy „niektóre” do życia. Być może odzyskują świadomość, a i być może nabierają świadomości. Być może dajemy im możliwość by spojrzały na samych siebie naszymi oczami. Akt obserwacji to także sprzężenie zwrotne, ale akt obserwacji jest przede wszystkim aktem powoływania do życia i Boskim pierwiastkiem, a miłość z kolei jest najpotężniejszą siłą na tej planecie. Obserwując te archetypy z miłością dajemy im szansę wyewoluowania. Tak jak ego (Szatan), będące po prostu mechanizmem mającym spełniać tylko swoją rolę. Ego jest pozbawione samo-świadomości, a jednak jakaś siła pcha je, by stało się świadome (Oświecone, rozpuszczone w sercu, w miłości, by ponownie stało się Lucyferem). Możliwe, że jednym z naszych zadań na Ziemi jest przyjąć ego do serca, rozpuścić je tam. Serce jest najpotężniejszym organem w ciele człowieka. Jest o wiele silniejsze magnetycznie niż mózg. Tworzy Torus. Jest zdolne kreować strach oraz miłość. Strach jest niską i wolną wibracją. Jego rozciągnięta amplituda pobudza niewiele nuklein w DNA. Natomiast miłość wibruje dużo szybciej, jest gęściej skondensowana, posiada wysokiej jakości ładunek i jednocześnie pobudza o wiele więcej nuklein. Ludzkość celowo jest uwięziona w okowach różnego rodzaju strachu. Jest celowo prowokowany, ale można przestać być jego kreowaną częścią, można być całkowicie poza lękiem. Z tego właśnie powodu trudniej się tu rozwijać. Ziemia przypomina survival dla rozwoju duchowego. Wychodząc poza ramy lęku praca staje się łatwiejsza, ale to już „wolna wola każdego człowieka (której poświęcony będzie osobny artykuł)".

Zatem poznawajmy ego aktem obserwacji. Nie oceniajmy go, nie osądzajmy, tylko poznajmy. Rozpuśćmy ego w naszych sercach. Stwórzmy niebiosa w Nas samych. Mamy prawo osłabiać potencjał religii głównego nurtu.Bezpieczeństwo i higiena pracy:

Zachęcam podejść do całego procesu z dystansem. Z pewnością wiele zobaczycie i wiele doświadczycie. NALEGAM by zachować ostrożność, w końcu kontaktujecie się z różnymi siłami nieuświadomionego dotąd potencjału Świadomości.

Podejść z dystansem znaczy NIE Wierzyć Bezprecedensowo we wszystko, co zobaczycie i czego doświadczycie. W takiej sytuacji należy dać sobie kilka dni na eksplorację danego doświadczenia, z pewnością pojawią się znaki, pomoc w zrozumieniu itp. Powtarzam: Jeżeli danego dnia, czy też ogólnie nie czujecie się na siłach, wówczas zaprzestańcie. Możecie się skupić na samym Rdzeniu medytacji. Zrezygnować z łączenia się z Lucyferycznym potencjałem. Możecie ograniczyć się do obserwacji samego siebie i to też jest w porządku. Ograniczenie się do rdzenia ani trochę nie jest oznaką tchórzostwa, ale oznaką zdrowego rozsądku. Zachowując zdrowy rozsądek oraz umiar unikniecie pułapek. Bez pośpiechu i małymi kroczkami. Wchodzicie tam na własną odpowiedzialność.Cel:

Jest prosty. Skoro rdzeń medytacji jest niczym innym jak obserwacją samego siebie, to możecie żyć w tym stanie 24/7. W każdej sekundzie Waszego życia możecie być świadomi swoich uczuć i emocji, myśli i decyzji, nastroju i samopoczucia. Możecie być świadomi wszystkiego, co tworzy waszą istotę pod warunkiem, że jesteście czujni (Tu i Teraz). Cała reszta jest pomocą na drodze do celu... do Oświecenia.Przedstawiam Wam jeszcze dwie techniki medytacje, różniące się jedynie układem dłoni.
666OK: jest układem, gdzie kciuk i palec wskazujący łączymy opuszkami tworząc pierścień (Uroboros), a pozostałe lekko zgięte w łuk, nie stykają się. Dalszy przebieg jest taki sam jak w przypadku techniki „Bóg Seth". Tylko i wyłącznie obserwujemy wydarzenia. Możemy zasilić Trzecie Oko, jak również Otchłań sercem.
Fractal Pyramid: jest techniką łączącą dłonie i kciuki w piramidę. Kciuki tworzą jej wierzchołek i znajdują się lekko nad pępkiem. Reszta złączone tworzą podstawę. Łokcie w linii prostej tworzą podstawę piramidy, a głowa (wyprostowana) jest jej wierzchołkiem.

 

Trzymam za wszystkich mocno kciuki. Viva Luciferia            - InLight aka InfinityLights -

Czytany 4348 razy Ostatnio zmieniany sobota, 16 wrzesień 2017 18:27

1 komentarz

  • Link do komentarza julia jakim poniedziałek, 08 październik 2018 14:51 napisane przez julia jakim

    Ostatnio pojawia mi się "gdzieniegdzie" określenie "medytacji czarnego słońca", z ostrzeżeniem by jej nie wykonywać. Dla kogoś kto medytuje (dla kogoś kto próbuje medytować może lepiej) to ciekawe. Nigdzie zaś nie mogę znaleźć. Może więc tu...?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polecamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.