Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 23 czerwiec 2014 21:55

Rytuał śmierci według ONA

Napisała
Oceń ten artykuł
(10 głosów)

 

Uczestnicy:


Kapłan (w czarnej szacie)

Kapłanka (naga, leży na ołtarzu)

Mistrzyni (ubrana na szkarłatno, prowokacyjnie)

Zgromadzeni (czarne szaty przewiązane szkarłatnymi pasami)

Przygotowanie świątyni.


Na ołtarzu czarne świece. Mały srebrny dzwonek. Kadzidło Marsa (piżmo). Mała drewniana trumna (odpowiadająca wielkością woskowej lalce przedstawiającej ofiarę) okryta czernią, jest umieszczona w pobliżu ołtarza, a na niej kładzie się garść cmentarnej ziemi.

Zanim rozpocznie się właściwy rytuał, Mistrzyni robi w świątyni woskową lalkę w obecności samej tylko kapłanki.

(najprostszy sposób to wrzycić kilka białych świec do ledwo co zagotowanej wody. Po jakims czasie wosk utworzy cienką warstwę na powierzchni i będzie na tyle plastyczny, że łatwo da się urabiać dłońmi.) Kapłanka leży naga na ołtarzu. Mistrzyni umieszcza figurkę na jej łonie, a potem, symbolicznie przesuwa ją w dół tak, aby znalazła się między udami Kapłanki. Namaszcza lalkę olejem zrobionym na bazie piżma i mówi: "ja, która cię zrobiłam i odebrałam cię przy narodzinach, nadaję ci teraz imię N.N." (wypowiedzieć pełne imię ofiary). Mistrzyni i Kapłanka wizualizują, że lalka jest ofiarą - mogą, jeśli chcą, ubrać ją potem tak, jak ten człowiek się zazwyczaj nosi. Następnie figurka jest ponownie umieszczana na łonie Kapłanki, a Mistrzyni dzwoni trzykrotnie dzwonkiem, ogłaszając rozpoczęcie rytuału, na który to dźwięk Kapłan wprowadza zgromadzonych do świątyni.

Rytuał

Kapłan: Zejdę do ołtarzy w Piekle.

Wszyscy: Do Szatana, dawcy życia.

Kapłan całuje Kapłankę w usta, zwraca się do zgromadzenia i czyni w powietrzu znak odwróconego pentagramu, mówiąc: Ojcze nasz, któryś był w niebie...

Zgromadzenie odmawia satanistyczne "Ojcze nasz", a następnie credo). Następnie kapłan mówi:

Dostarcz nam rozkoszy, o Książę Ciemności, i spełnij nasze pragnienia.

(Pieści kapłankę, mówiąc) Ekstazą oddajemy cześć naszemu Księciu.

Zebrani śpiewają Sanctus Satanas, a Kapłan mówi cicho nad woskową figurką:

Sie anod namretae meiuqer.

(Potem mówi głośno, zwracając się do zgromadzenia:) Veni, omnipotens aeterne diabolus!

(Mistrzyni mówi:) Agios o Satanas!

(Zebrani odpowiadają Agios o Satanas!

Mistrzyni: Satanas - venire!

Wszyscy: Satanas - venire!

Mistrzyni: Dominus diabolus sabaoth. Tui sunt caeli

Wszyscy: Tua est terra!

Mistrzyni: Ave Satanas!

Mistrzyni: Ave Satanas!

(Mistrzyni całuje Kapłana. kapłan czyni nad zgromadzonymi znak pdwróconego pentagramy, mówiąc:) My, pazury Chaosu, przeklinamy N.N.

Wszyscy: Przeklinamy N.N.

Kapłan: N. N. zczeźnie i umrze.

Wszyscy: N.N. Sczeźnie i umrze!

Kapłan: Zniszczony naszą Wolą!

Wszyscy powtarzają słowa kapłana

Kapłan: Zabijajmy i śmiejmy się!

Wszyscy powtarzają...

kapłan: Zabijajmy i śmiejmy się i tańczmy dla naszego Pana!

Wszyscy powtarzają...

Kapłan: N.N. Umiera!

Wszyscy powtarzają...

Kapłan: N.N. Nie żyje!

Wszyscy powtarzają

Kapłan: Zabiliśmy i triumfujemy w tej śmierci!..

Kapłan śmieje się, zgromadzenie także, podkakując i robiąc taneczne kroki. Dzieje się to, dopóki Mistrzyni nie zadzwoni dwukrotnie dzwonkiem. Kapłan zwraca się do niej. Ona zaś mówi:

Ziemia odrzuca N.N.

Wszyscy: Odrzucasz N.N.

Mistrzyni bierze figurkę, trzyma ją przez chwilę przed zgromadzeniem, a potem umieszcza na cmentarnej ziemi, na trumnie, i owija czarnym materiałem. Umieszcza lalkę wraz z ziemią i materiałem wewnątrz trumny. Zwraca się do zebranych, mówiąc:

N.N. nie żyje.

(zebrani zaczynają tańczyć, nucąc Diabolusa. Następnie zbierają się wokół trumny i Mistrzyni. Kapłan mówi do nich:) Fratres, ut meum ac vestrum sacrificium acceptabile fiat apud Satanas

(Kapłan odbywa stosunek seksualny z Kapłanką przy wtórze oklasków zgromadzonych i okrzyków "Ave Satanas". Gdy Kapłan po orgazmie się wycofuje, Mistrzyni całuje Kapłankę w usta, a następnie w wargi sromowe; potem całuje kolejno wszystkich zgromadzonych. Kapłn następnie czyni znak pentagramu nad trumną, mówiąc: N.N. nie żyje i wszyscy mieliśmy udział w jego śmierci. N.N. nie żyje, a my się radujemy!

Mistrzyni: Dignum et justum est.

(kapłan i zebrani śmieją się. Mistrzyni podchodzi do Kapłana, bierze jego penisa do ust, aż erekcja się ponowi. Potem odchodzi do tyłu, aby podziwiać swe dzieło, mówiąc do zgromadzonych: Ja, która przynoszę życie, także je odbieram.

Przesuwa dłonie nad trumną, wizualizując, że leży w niej ciało N.N. Bierze trumnę i opuszcza świątynię. Gdy wychodzi, kapłan mówi: Świętujcie teraz i radujcie się, albowiem zabiliśmy, wykonując dzieło naszego księcia!

Rozpoczyna orgię w świątyni. Mistrzyni tymczasem zabiera trumnę do przygotowanego uprzednio na zewnątrz małego grobu, umieszcza ją w ziemi, zagrzebuje, mówiąc: N.N., jestś teraz martwy, zabity przez naszą klątwę.". Kończy pogrzeb i opuszcza teren.

Czytany 13343 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 maj 2017 20:33
Lilith Black Moon

Najnowsze od Lilith Black Moon

Artykuły powiązane

2 komentarzy